Antec
07-07-2008, 05:51 PM
CLASS 5A
PLAYER OF THE YEAR Amber Anderson, Alvin
COACH OF THE YEAR Carla Newsom, Alvin
FIRST TEAM
PITCHER Amber Anderson, Alvin; Tomi Garrison, Garland; Blaire Luna,
Austin Bowie. CATCHER Brittany Arrendondo, Smithson Valley. FIRST
BASE Ashley Morgan, Austin High. SECOND BASE Jessica Savage,
Alvin. SHORTSTOP Brittany Griffiths, Plano. THIRD BASE Amber
Garza, Elkins. UTILITY/DP Kelsea Orsak, Pearland. OUTFIELD Brandi
Virgil, Cypress Creek; Katrin Florence, Lubbock Coronado; Erikka
Murphy, Victoria Memorial
SECOND TEAM
PITCHER Katelyn Thomason, Klein Oak; Bailey Watts, Smithson Valley;
Jori Rodgers, Lubbock Coronado. CATCHER Megan May, Klein Oak. FIRST
BASE Taylor Namey, Northwest. SECOND BASE Courtney Zink, Baytown
Sterling. SHORTSTOP Brooke Foster, Wylie. THIRD BASE Stephanie
Pepper, Longview. UTILITY/DP Michaela McNeely, Burleson. OUTFIELD
Leslie LeJune, Memorial; Kelsey Nichols, Alvin; Katie Nichols, San
Marcos
THIRD TEAM
PITCHER Hillary Phillips, Odessa; Brandi Luck, Lubbock Monterey;
Dawn Villegas, San Marcos. CATCHER Jordan Castillo, San Marcos.
FIRST BASE Jenny Varterssian, Austin Bowie. SECOND BASE Ashley
Washington, Longview. SHORTSTOP Mary Tyler Dobson, Baytown
Sterling. THIRD BASE Taylor Zink, Baytown Sterling. OUTFIELD
Megan Granado, Lubbock Coronado; Whitney Kuhrt, Midland Lee; Sam
Beeson, Austin Bowie
HONORABLE MENTION
PITCHER Lauren Greenlee, Midland Lee; Nicole Gremillion, Elkins.
CATCHER Molly Fichtner, Clear Brook. FIRST BASE Megan Coronado,
Pearland
SECOND BASE Valerie Garcia, Victoria Memorial; Lauren Bixler,
Northwest. SHORTSTOP Selena Hernandez, Austin High. THIRD BASE
Erin Burford, Austin Bowie. OUTFIELD Krystal Ruth, Wylie; Kelsey
Thornton, Elkins; Kendall Wiley, Austin Bowie; Bree Brown, Klein Oak;
Chelsea Kovich, Elkins
CLASS 4A
PLAYER OF THE YEAR Whitney Canion, Aledo
COACH OF THE YEAR Kevin Cook, Aledo
FIRST TEAM
PITCHER Whitney Canion, Aledo; Caitlin Austin, Nederland; Paige
Sandahl, Dripping Springs. CATCHER Stephanie Armendariz, Parkland.
FIRST BASE Alyssa Lewis, Waco Midway. SECOND BASE Alyssa Ramirez,
Waco Midway. SHORTSTOP Emily Albus, Brenham. THIRD BASE Amanda
Arriago, H.M. King. UTILITY/DP Tori Banda, Waxahachie. OUTFIELD
Ashley Clifton, Joshua; Erica Fuller, Whitehouse; Toni Romero, El
Paso Riverside
SECOND TEAM
PITCHER Cecilia Castillo, Calhoun; Kayla Jackson, Hallsville;
Chandler Hall, Barbers Hill. CATCHER Holley Gentsch, Waco Midway.
FIRST BASE Katie Dodd, Sulphur Springs. SECOND BASE Alyson
Pulver, Cedar Park Vista Ridge. SHORTSTOP Lyndi Samuelson, Aledo.
THIRD BASE Jocelyn Roberts, Waxahachie. UTILITY/DP Porsha Ramos,
Calhoun. OUTFIELD Randi Belz, Elgin; Kim Damian, Angleton; Brooke
Turner, Brenham
THIRD TEAM
PITCHER Lauren Derting, Leander; Tricia Driver, Montgomery;
Carollin Hall, Hendrickson. CATCHER Brittany Eitel, Hallsville.
FIRST BASE (Tie) Sherri Polanco, Waxahachie; Allison Snow,
Stephenville. SECOND BASE Rilea Whitaker, Calhoun. SHORTSTOP Dede
Perez, El Paso Riverside. THIRD BASE Lauren Griffith, Waco Midway.
UTILITY/DP Barbara Ochoa, H.M. King. OUTFIELD Meagan Low,
Frenship; Jessica Acuna, H.M. King; Makenzie Robertson, Waco Midway
HONORABLE MENTION
PITCHER Natalie Ortiz, Parkland; Melanie Gonzalez, Beeville Jones;
Kaci Federwisch, Brenham; Erica Wolver, Corsicana. THIRD BASE Nikki
Goff, Cedar Park Vista Ridge; Ashley Curry, Brenham; Marissa
Yarborough, Henderson. UTILITY/DP Lauren Simpson, Waxahachie.
OUTFIELD Brittany Clopton, Montgomery; Caralee Ramirez, Cedar Park
Vista Ridge; Kelly Skelton, Marshall; Brittany Connors, Dripping Springs
CLASS 3A
PLAYER OF THE YEAR Carlie Thomas, Huntington
COACH OF THE YEAR Ruth Wright, Huntington
FIRST TEAM
PITCHER Carlie Thomas, Huntington; Lacey Middlebrooks, Liberty-
Eylau; Carrie Harvey, Burkburnett. CATCHER Brittney Batten,
Huntington. FIRST BASE Tiffany Oliver, Pollok Central. SECOND BASE
Jordan Ruth, Bowie. SHORTSTOP Caitlyn Ivy, Huntington. THIRD BASE
Franki Rosales, Fabens. UTILITY/DP Elyse Tatum, Dalhart. OUTFIELD
Kalea Correll, Burkburnett; Jenna Haby, Medina Valley; Andrea
Schmit, Medina Valley
SECOND TEAM
PITCHER Stephanie Loge, Splendora; Erin Kipp, Bullard; Hannah
White, Waco Robinson. CATCHER Kayla Dunlap, Sinton. FIRST BASE
Hannah Cline, Vernon. SECOND BASE Shannon Sanders, Spring Hill.
SHORTSTOP Haylee Sykora, West. THIRD BASE Brittanie Knowles,
Celina. UTILITY/DP Brooke Keel, West. OUTFIELD Keanna Winkfield,
Giddings; Krystle Cook, Lake Worth; Kaylee Rogers, Vernon
THIRD TEAM
PITCHER Cally Falls, Needville; Kirsten Shedd, Sinton; Crystal
Keller, Medina Valley. CATCHER Holly Eckert, Athens. FIRST BASE
Samantha McKenna, Splendora. SECOND BASE Kacee Castillo, Sinton.
SHORTSTOP Joey Cronin, Celina. THIRD BASE Lana Santiago, Monahans
UTILITY/DP Jalyn Erwin, Sweeny. OUTFIELD Roni Contreras,
Castleberry; Maranda Westbrook, Rusk; Kristi Wilson, Monahans
HONORABLE MENTION
PITCHER Kayla Williams, Spring Hill; Kaylee Davis, Carthage; Sandy
James, Sabine; Rebekah Ragsdale, West Orange-Stark; Danielle
Treadway, Silsbee; Amber Pemberton, Bowie; Alyssa Murphy, Bellville;
Alexis Cantu, Frisco Wakeland; Allie Chenault, Sweeny. CATCHER
Juliana Tuel, White Oak. SECOND BASE Dylan Supak, LaGrange; Jacque
Spence, Fabens; Erica Chavez, Vernon. SHORTSTOP Sierra Smith, Rusk;
Ashlee Johnson, Liberty-Eylau. THIRD BASE Valarie Roberts, Bullard;
Cadie Weaver, Splendora; Mysia Proctor, Medina Valley. UTILITY/DP
Alex Easley, Sabine. OUTFIELD Cassie Headley, Sabine; Becca
Radenacher, Needville; Candyce Carter, Sweeny; Kaycee Bryan, Splendora
CLASS 2A
PLAYER OF THE YEAR Courtney Repka, East Bernard
COACH OF THE YEAR Amy Bush, East Bernard
FIRST TEAM
PITCHER Courtney Repka, East Bernard; Brooke Boening, Poth; Heather
Newton, Coahoma. CATCHER Jackie Saucedo, Kermit. FIRST BASE
Samantha McDonald, Palmer. SECOND BASE Rynn Norris, Coleman.
SHORTSTOP Haley Colwell, S&S Consolidated. THIRD BASE Samantha
Wasek, East Bernard. UTILITY/DP Tylene Middleton, Early. OUTFIELD
Courtney Laskowski, Poth; Lucero Porras, Kermit; Krista Kerby, Coahoma
SECOND TEAM
PITCHER Amber Wilburn, Harmony; Angela White, S&S Consolidated;
Jade Stock, Yorktown. CATCHER Amanda Gober, Coleman. FIRST BASE
Melanie Hawkins, Danbury. SECOND BASE McKenzie St. Charles, West
Texas. SHORTSTOP Jessica Schneider, Schulenberg. THIRD BASE
Krystal Fields, Clifton. UTILITY/DP Toni Lewis, Dublin. OUTFIELD
Tomie Ellard, City View; Ashley Montoya, Kermit; Rebecca Herzog, Clifton
THIRD TEAM
PITCHER Samantha Matulis, Harmony; Kaycie Walker, Franklin; Cassidi
Henderson, Edgewood. CATCHER (Tie) Ashley Klores, Franklin and
Brittany Castillo, Rice. FIRST BASE Lindsey Coffey, Salado. SECOND
BASE Loren Strube, Eastland. SHORTSTOP Whitley Van Fleet, Riviera
Kaufer. THIRD BASE Kylie Roos, Aubrey. UTILITY/DP Lindsey Lacy,
Tom Bean. OUTFIELD Latreece Haynes, Hallettsville; Raven Love,
Linden-Kildare; Cristina Fiesel, Winnsboro
HONORABLE MENTION
PITCHER Kayla Long, City View; Erica Hollingsworth, Lago Vista;
Megan Mitchell, Tom Bean; Candice Collier, Mount Pleasant Chapel
Hill. CATCHER Marassia Bible, Clifton; Nikki Jones, S&S
Consolidated. FIRST BASE Michele MOrris, Clifton. SECOND BASE
Taelor Wheeler, Grand Saline; Laci Sterling, Coahoma. SHORTSTOP
Katy Rodriguez, Yorktown; Nicole Wellmann, Junction. THIRD BASE
Carrisa Zarate, Coleman; Bailey Vrazel, Danbury. UTILITY/DP Lyndsey
Bailey, Harmony. OUTFIELD Raney Pierce, Harmony
CLASS 1A
PLAYER OF THE YEAR Heather Haas, Shiner
COACH OF THE YEAR Brandon Siegal, Shiner
FIRST TEAM
PITCHER Heather Haas, Shiner; Kelseigh Braaton, Iola; Megan Carter,
Woodsboro. CATCHER Jordan Horn, Thrall. FIRST BASE Taylor Hajek,
Shiner. SECOND BASE Lanna Sheldon, Evant. SHORTSTOP (Tie) Morgan
Calderon, Ralls and Meagan Herring, Clyde Eula. THIRD BASE Lacie
Joshetz, Woodsboro. UTILITY/DP Katrina Mica, Flatonia. OUTFIELD
Shelby Calderon, Ralls; Christina Martinez, Petrolia; Ieisha Flowers,
Shiner
SECOND TEAM
PITCHER Tiffany Biggs, Petrolia; Audra Rhudy, Ector; Michelle
Miller, Bosqueville. CATCHER Hannah Pointer, Iola. FIRST BASE
Becca Holub, Seymour. SECOND BASE Holly Griffin, Maud. SHORTSTOP
Haley Feight, Bosqueville. THIRD BASE Kristen Alexander, Beckville.
UTILITY/DP Danyelle Barnes, Collinsville. OUTFIELD Lauren
Webster, Martins Mill; Cecilia Romero, Covington; Ashley Foster, Maud
THIRD TEAM
PITCHER Karson Salmon, Slocum; Jacee Blackard, Seymour; Vanessa
Martinez, DHanis. CATCHER Mari Samarripas, Ralls. FIRST BASE
Kara Scott, Santo. SECOND BASE Alyssa Strauss, Shiner. SHORTSTOP
Abby Weatherby, Hubbard. THIRD BASE Kaci Childers, Clyde Eula.
UTILITY/DP Denishia Reese, Granger. OUTFIELD Neata Glasgow,
Petrolia; Leah McWilliams, Marfa; Morgan Elkins, Bosqueville
HONORABLE MENTION
PITCHER Brittany Serrano, Marfa; Vanessa Salmon, DHanis. CATCHER
Kaitlin McCool, Woodsboro. FIRST BASE Loren McCormick, Bosqueville.
SECOND BASE Courtney Widener, Petrolia. THIRD BASE Amber Shimek,
Shiner. OUTFIELD Kayla Dunk, Flatonia; Lauren Michalec, Shiner
PLAYER OF THE YEAR Amber Anderson, Alvin
COACH OF THE YEAR Carla Newsom, Alvin
FIRST TEAM
PITCHER Amber Anderson, Alvin; Tomi Garrison, Garland; Blaire Luna,
Austin Bowie. CATCHER Brittany Arrendondo, Smithson Valley. FIRST
BASE Ashley Morgan, Austin High. SECOND BASE Jessica Savage,
Alvin. SHORTSTOP Brittany Griffiths, Plano. THIRD BASE Amber
Garza, Elkins. UTILITY/DP Kelsea Orsak, Pearland. OUTFIELD Brandi
Virgil, Cypress Creek; Katrin Florence, Lubbock Coronado; Erikka
Murphy, Victoria Memorial
SECOND TEAM
PITCHER Katelyn Thomason, Klein Oak; Bailey Watts, Smithson Valley;
Jori Rodgers, Lubbock Coronado. CATCHER Megan May, Klein Oak. FIRST
BASE Taylor Namey, Northwest. SECOND BASE Courtney Zink, Baytown
Sterling. SHORTSTOP Brooke Foster, Wylie. THIRD BASE Stephanie
Pepper, Longview. UTILITY/DP Michaela McNeely, Burleson. OUTFIELD
Leslie LeJune, Memorial; Kelsey Nichols, Alvin; Katie Nichols, San
Marcos
THIRD TEAM
PITCHER Hillary Phillips, Odessa; Brandi Luck, Lubbock Monterey;
Dawn Villegas, San Marcos. CATCHER Jordan Castillo, San Marcos.
FIRST BASE Jenny Varterssian, Austin Bowie. SECOND BASE Ashley
Washington, Longview. SHORTSTOP Mary Tyler Dobson, Baytown
Sterling. THIRD BASE Taylor Zink, Baytown Sterling. OUTFIELD
Megan Granado, Lubbock Coronado; Whitney Kuhrt, Midland Lee; Sam
Beeson, Austin Bowie
HONORABLE MENTION
PITCHER Lauren Greenlee, Midland Lee; Nicole Gremillion, Elkins.
CATCHER Molly Fichtner, Clear Brook. FIRST BASE Megan Coronado,
Pearland
SECOND BASE Valerie Garcia, Victoria Memorial; Lauren Bixler,
Northwest. SHORTSTOP Selena Hernandez, Austin High. THIRD BASE
Erin Burford, Austin Bowie. OUTFIELD Krystal Ruth, Wylie; Kelsey
Thornton, Elkins; Kendall Wiley, Austin Bowie; Bree Brown, Klein Oak;
Chelsea Kovich, Elkins
CLASS 4A
PLAYER OF THE YEAR Whitney Canion, Aledo
COACH OF THE YEAR Kevin Cook, Aledo
FIRST TEAM
PITCHER Whitney Canion, Aledo; Caitlin Austin, Nederland; Paige
Sandahl, Dripping Springs. CATCHER Stephanie Armendariz, Parkland.
FIRST BASE Alyssa Lewis, Waco Midway. SECOND BASE Alyssa Ramirez,
Waco Midway. SHORTSTOP Emily Albus, Brenham. THIRD BASE Amanda
Arriago, H.M. King. UTILITY/DP Tori Banda, Waxahachie. OUTFIELD
Ashley Clifton, Joshua; Erica Fuller, Whitehouse; Toni Romero, El
Paso Riverside
SECOND TEAM
PITCHER Cecilia Castillo, Calhoun; Kayla Jackson, Hallsville;
Chandler Hall, Barbers Hill. CATCHER Holley Gentsch, Waco Midway.
FIRST BASE Katie Dodd, Sulphur Springs. SECOND BASE Alyson
Pulver, Cedar Park Vista Ridge. SHORTSTOP Lyndi Samuelson, Aledo.
THIRD BASE Jocelyn Roberts, Waxahachie. UTILITY/DP Porsha Ramos,
Calhoun. OUTFIELD Randi Belz, Elgin; Kim Damian, Angleton; Brooke
Turner, Brenham
THIRD TEAM
PITCHER Lauren Derting, Leander; Tricia Driver, Montgomery;
Carollin Hall, Hendrickson. CATCHER Brittany Eitel, Hallsville.
FIRST BASE (Tie) Sherri Polanco, Waxahachie; Allison Snow,
Stephenville. SECOND BASE Rilea Whitaker, Calhoun. SHORTSTOP Dede
Perez, El Paso Riverside. THIRD BASE Lauren Griffith, Waco Midway.
UTILITY/DP Barbara Ochoa, H.M. King. OUTFIELD Meagan Low,
Frenship; Jessica Acuna, H.M. King; Makenzie Robertson, Waco Midway
HONORABLE MENTION
PITCHER Natalie Ortiz, Parkland; Melanie Gonzalez, Beeville Jones;
Kaci Federwisch, Brenham; Erica Wolver, Corsicana. THIRD BASE Nikki
Goff, Cedar Park Vista Ridge; Ashley Curry, Brenham; Marissa
Yarborough, Henderson. UTILITY/DP Lauren Simpson, Waxahachie.
OUTFIELD Brittany Clopton, Montgomery; Caralee Ramirez, Cedar Park
Vista Ridge; Kelly Skelton, Marshall; Brittany Connors, Dripping Springs
CLASS 3A
PLAYER OF THE YEAR Carlie Thomas, Huntington
COACH OF THE YEAR Ruth Wright, Huntington
FIRST TEAM
PITCHER Carlie Thomas, Huntington; Lacey Middlebrooks, Liberty-
Eylau; Carrie Harvey, Burkburnett. CATCHER Brittney Batten,
Huntington. FIRST BASE Tiffany Oliver, Pollok Central. SECOND BASE
Jordan Ruth, Bowie. SHORTSTOP Caitlyn Ivy, Huntington. THIRD BASE
Franki Rosales, Fabens. UTILITY/DP Elyse Tatum, Dalhart. OUTFIELD
Kalea Correll, Burkburnett; Jenna Haby, Medina Valley; Andrea
Schmit, Medina Valley
SECOND TEAM
PITCHER Stephanie Loge, Splendora; Erin Kipp, Bullard; Hannah
White, Waco Robinson. CATCHER Kayla Dunlap, Sinton. FIRST BASE
Hannah Cline, Vernon. SECOND BASE Shannon Sanders, Spring Hill.
SHORTSTOP Haylee Sykora, West. THIRD BASE Brittanie Knowles,
Celina. UTILITY/DP Brooke Keel, West. OUTFIELD Keanna Winkfield,
Giddings; Krystle Cook, Lake Worth; Kaylee Rogers, Vernon
THIRD TEAM
PITCHER Cally Falls, Needville; Kirsten Shedd, Sinton; Crystal
Keller, Medina Valley. CATCHER Holly Eckert, Athens. FIRST BASE
Samantha McKenna, Splendora. SECOND BASE Kacee Castillo, Sinton.
SHORTSTOP Joey Cronin, Celina. THIRD BASE Lana Santiago, Monahans
UTILITY/DP Jalyn Erwin, Sweeny. OUTFIELD Roni Contreras,
Castleberry; Maranda Westbrook, Rusk; Kristi Wilson, Monahans
HONORABLE MENTION
PITCHER Kayla Williams, Spring Hill; Kaylee Davis, Carthage; Sandy
James, Sabine; Rebekah Ragsdale, West Orange-Stark; Danielle
Treadway, Silsbee; Amber Pemberton, Bowie; Alyssa Murphy, Bellville;
Alexis Cantu, Frisco Wakeland; Allie Chenault, Sweeny. CATCHER
Juliana Tuel, White Oak. SECOND BASE Dylan Supak, LaGrange; Jacque
Spence, Fabens; Erica Chavez, Vernon. SHORTSTOP Sierra Smith, Rusk;
Ashlee Johnson, Liberty-Eylau. THIRD BASE Valarie Roberts, Bullard;
Cadie Weaver, Splendora; Mysia Proctor, Medina Valley. UTILITY/DP
Alex Easley, Sabine. OUTFIELD Cassie Headley, Sabine; Becca
Radenacher, Needville; Candyce Carter, Sweeny; Kaycee Bryan, Splendora
CLASS 2A
PLAYER OF THE YEAR Courtney Repka, East Bernard
COACH OF THE YEAR Amy Bush, East Bernard
FIRST TEAM
PITCHER Courtney Repka, East Bernard; Brooke Boening, Poth; Heather
Newton, Coahoma. CATCHER Jackie Saucedo, Kermit. FIRST BASE
Samantha McDonald, Palmer. SECOND BASE Rynn Norris, Coleman.
SHORTSTOP Haley Colwell, S&S Consolidated. THIRD BASE Samantha
Wasek, East Bernard. UTILITY/DP Tylene Middleton, Early. OUTFIELD
Courtney Laskowski, Poth; Lucero Porras, Kermit; Krista Kerby, Coahoma
SECOND TEAM
PITCHER Amber Wilburn, Harmony; Angela White, S&S Consolidated;
Jade Stock, Yorktown. CATCHER Amanda Gober, Coleman. FIRST BASE
Melanie Hawkins, Danbury. SECOND BASE McKenzie St. Charles, West
Texas. SHORTSTOP Jessica Schneider, Schulenberg. THIRD BASE
Krystal Fields, Clifton. UTILITY/DP Toni Lewis, Dublin. OUTFIELD
Tomie Ellard, City View; Ashley Montoya, Kermit; Rebecca Herzog, Clifton
THIRD TEAM
PITCHER Samantha Matulis, Harmony; Kaycie Walker, Franklin; Cassidi
Henderson, Edgewood. CATCHER (Tie) Ashley Klores, Franklin and
Brittany Castillo, Rice. FIRST BASE Lindsey Coffey, Salado. SECOND
BASE Loren Strube, Eastland. SHORTSTOP Whitley Van Fleet, Riviera
Kaufer. THIRD BASE Kylie Roos, Aubrey. UTILITY/DP Lindsey Lacy,
Tom Bean. OUTFIELD Latreece Haynes, Hallettsville; Raven Love,
Linden-Kildare; Cristina Fiesel, Winnsboro
HONORABLE MENTION
PITCHER Kayla Long, City View; Erica Hollingsworth, Lago Vista;
Megan Mitchell, Tom Bean; Candice Collier, Mount Pleasant Chapel
Hill. CATCHER Marassia Bible, Clifton; Nikki Jones, S&S
Consolidated. FIRST BASE Michele MOrris, Clifton. SECOND BASE
Taelor Wheeler, Grand Saline; Laci Sterling, Coahoma. SHORTSTOP
Katy Rodriguez, Yorktown; Nicole Wellmann, Junction. THIRD BASE
Carrisa Zarate, Coleman; Bailey Vrazel, Danbury. UTILITY/DP Lyndsey
Bailey, Harmony. OUTFIELD Raney Pierce, Harmony
CLASS 1A
PLAYER OF THE YEAR Heather Haas, Shiner
COACH OF THE YEAR Brandon Siegal, Shiner
FIRST TEAM
PITCHER Heather Haas, Shiner; Kelseigh Braaton, Iola; Megan Carter,
Woodsboro. CATCHER Jordan Horn, Thrall. FIRST BASE Taylor Hajek,
Shiner. SECOND BASE Lanna Sheldon, Evant. SHORTSTOP (Tie) Morgan
Calderon, Ralls and Meagan Herring, Clyde Eula. THIRD BASE Lacie
Joshetz, Woodsboro. UTILITY/DP Katrina Mica, Flatonia. OUTFIELD
Shelby Calderon, Ralls; Christina Martinez, Petrolia; Ieisha Flowers,
Shiner
SECOND TEAM
PITCHER Tiffany Biggs, Petrolia; Audra Rhudy, Ector; Michelle
Miller, Bosqueville. CATCHER Hannah Pointer, Iola. FIRST BASE
Becca Holub, Seymour. SECOND BASE Holly Griffin, Maud. SHORTSTOP
Haley Feight, Bosqueville. THIRD BASE Kristen Alexander, Beckville.
UTILITY/DP Danyelle Barnes, Collinsville. OUTFIELD Lauren
Webster, Martins Mill; Cecilia Romero, Covington; Ashley Foster, Maud
THIRD TEAM
PITCHER Karson Salmon, Slocum; Jacee Blackard, Seymour; Vanessa
Martinez, DHanis. CATCHER Mari Samarripas, Ralls. FIRST BASE
Kara Scott, Santo. SECOND BASE Alyssa Strauss, Shiner. SHORTSTOP
Abby Weatherby, Hubbard. THIRD BASE Kaci Childers, Clyde Eula.
UTILITY/DP Denishia Reese, Granger. OUTFIELD Neata Glasgow,
Petrolia; Leah McWilliams, Marfa; Morgan Elkins, Bosqueville
HONORABLE MENTION
PITCHER Brittany Serrano, Marfa; Vanessa Salmon, DHanis. CATCHER
Kaitlin McCool, Woodsboro. FIRST BASE Loren McCormick, Bosqueville.
SECOND BASE Courtney Widener, Petrolia. THIRD BASE Amber Shimek,
Shiner. OUTFIELD Kayla Dunk, Flatonia; Lauren Michalec, Shiner