IHStangFan
11-11-2006, 12:27 AM
CLASS 5A
Bi-District
Nov. 16-18
Division I
S.A. Southwest (27-5A) vs. District 28-5A No. 2 (S.A. O'Connor or S.A. Clark/S.A. Jay winner)
Carroll (27-5A) vs. District 28-5A No. 1 (S.A. O'Connor or S.A. Clark/S.A. Jay winner)
Division II
Ray (27-5A) vs. District 28-5A No. 2 (S.A. Warren or S.A. Jay)
S.A. East Central (27-5A) vs. S.A. Marshall (28-5A)
CLASS 4A
Bi-District
Nov. 16-18
Division I
Flour Bluff (31-4A) vs. Mission (32-4A)
Miller (30-4A) vs. S.A. Harlandale (29-4A), TBA
Division II
Friday, Nov. 17
Calallen (31-4A) at Mercedes (32-4A), 8 p.m. DIRECTIONS
Nov. 16-18
Port Lavaca Calhoun (30-4A) vs. District 29-4A No. 2 (Uvalde or South San)
Beeville (30-4A) vs. S.A. McCollum (29-4A)
Kingsville (31-4A) vs. Edcouch-Elsa (32-4A)
CLASS 3A
Bi-District
Nov. 16-18
Division I
Ingleside (30-3A) vs. Gonzalez (29-3A)
Zapata (31-3A) vs. vs. La Feria (32-4A)
Division II
Orange Grove (30-3A) vs. District 29-3A No. 2 (Yoakum/Palacios winner)
Sinton (30-3A) vs. Cuero (29-3A)
Raymondville (31-3A) vs. Rio Hondo (32-3A)
Lyford (31-3A) vs. Port Isabel (32-3A)
CLASS 2A
Bi-District
Nov. 16-18
Division I
George West (31-2A) vs. Hebbronville (32-2A)
Division II
Refugio (31-2A) vs. Bishop (32-2A)
Taft (31-2A) vs. Freer (32-2A)
CLASS A
Bi-District
Nov. 16-18
Division I
Shiner/Flatonia winner (31-A) vs. Ben Bolt (32-A)
Division II
District 31-A No. 1 (Pettus/Falls City) vs. Bruni (32-A)
District 31-A No. 2 (Pettus/Falls City) vs. La Villa (32-A)
Bi-District
Nov. 16-18
Division I
S.A. Southwest (27-5A) vs. District 28-5A No. 2 (S.A. O'Connor or S.A. Clark/S.A. Jay winner)
Carroll (27-5A) vs. District 28-5A No. 1 (S.A. O'Connor or S.A. Clark/S.A. Jay winner)
Division II
Ray (27-5A) vs. District 28-5A No. 2 (S.A. Warren or S.A. Jay)
S.A. East Central (27-5A) vs. S.A. Marshall (28-5A)
CLASS 4A
Bi-District
Nov. 16-18
Division I
Flour Bluff (31-4A) vs. Mission (32-4A)
Miller (30-4A) vs. S.A. Harlandale (29-4A), TBA
Division II
Friday, Nov. 17
Calallen (31-4A) at Mercedes (32-4A), 8 p.m. DIRECTIONS
Nov. 16-18
Port Lavaca Calhoun (30-4A) vs. District 29-4A No. 2 (Uvalde or South San)
Beeville (30-4A) vs. S.A. McCollum (29-4A)
Kingsville (31-4A) vs. Edcouch-Elsa (32-4A)
CLASS 3A
Bi-District
Nov. 16-18
Division I
Ingleside (30-3A) vs. Gonzalez (29-3A)
Zapata (31-3A) vs. vs. La Feria (32-4A)
Division II
Orange Grove (30-3A) vs. District 29-3A No. 2 (Yoakum/Palacios winner)
Sinton (30-3A) vs. Cuero (29-3A)
Raymondville (31-3A) vs. Rio Hondo (32-3A)
Lyford (31-3A) vs. Port Isabel (32-3A)
CLASS 2A
Bi-District
Nov. 16-18
Division I
George West (31-2A) vs. Hebbronville (32-2A)
Division II
Refugio (31-2A) vs. Bishop (32-2A)
Taft (31-2A) vs. Freer (32-2A)
CLASS A
Bi-District
Nov. 16-18
Division I
Shiner/Flatonia winner (31-A) vs. Ben Bolt (32-A)
Division II
District 31-A No. 1 (Pettus/Falls City) vs. Bruni (32-A)
District 31-A No. 2 (Pettus/Falls City) vs. La Villa (32-A)