IHStangFan
11-07-2005, 12:54 PM
Class 3A Division I Playoff Matchups
Reg 1
Dist 1 - Canyon (9-1) vs. Dist 2 - Lubbock Cooper (7-3)
Lubbock Cooper
Dist 3 - Seminole (5-5) vs. Dist 4 - Abilene Wylie (8-2)
Abiline Wylie
Dist 5 - Vernon (5-5) vs. Dist 6 - Gainesville (9-0)
Gainesville
Dist 7 - Decatur (7-3) vs. Dist 8 - West (7-3)
Decatur
Reg 2
Dist 9 - Royse City (6-4) vs. Dist 10 - Kennedale (7-2)
Kennedale
Dist 11 - Commerce (6-3) vs. Dist 12 - Kaufman (8-1)
Kaufman
Dist 13 - Gladewater (6-4) vs. Dist 14 - Liberty-Eylau (7-2)
Liberty-Eylau
Dist 15 - Lindale (5-5) vs. Dist 16 - Carthage (6-4)
Carthage
Reg 3
Dist 17 - Waco Connally (8-1) vs. Dist 18 - Mexia (3-6)
Waco Connally
Dist 19 - Giddings (8-2) vs. Dist 20 - Bellville (9-1)
Giddings
Dist 21 - Palestine (7-2) vs. Dist 22 - Silsbee (4-4)
Palestine
Dist 23 - Huffman (6-3) vs. Dist 24 - West Orange-Stark (9-0)
WOS
Reg 4
Dist 24 - West Columbia (8-1) vs. Dist 26 - Gonzales (6-3)
Columbia
Dist 27 - Wimberley (10-0) vs. Dist 28 - La Vernia (4-6)
Wimberley
Dist 29 - Hondo (6-4) vs. Dist 30 - Sinton (9-0)
Sinton
Dist 31 - Zapata (7-2) vs. Dist 32 - Hidalgo (6-4)
Zapata
Class 3A Division II Playoff Matchups
Reg 1
Dist 1W - Perryton (6-4) vs. Dist 2R - Muleshoe (8-2)
Muleshoe
Dist 3W - Monahans (10-0) vs. Dist 4R - Snyder (9-1)
Monahans
Dist 5W - Breckenridge (7-3) vs. Dist 6R - Sanger (7-3)
Sanger
Dist 7W - Bridgeport (5-5) vs. Dist 8R - Comanche (5-5)
Bridgeport
Dist 1R - Borger (6-3) vs. Dist 2W - Littlefield (7-3)
Littlefield
Dist 3R - Midland Greenwood (5-5) vs. Dist 4W - Sweetwater (9-1)
Sweetwater
Dist 5R - Iowa Park (4-5) vs. Dist 6W - Pilot Point (6-4)
Pilot Point
Dist 7R - Little Elm (7-3) vs. Dist 8W - Whitney (6-4)
Whitney
Reg 2
Dist 9W - Bonham (7-3) vs. Dist 10R - Dallas Roosevelt (5-4)
Bonham
Dist 11W - Emory Rains (7-2) vs. Dist 12R - Crandall (4-5)
Emory Rains
Dist 13W - Gilmer (9-1) vs. Dist 14R - Daingerfield (8-2)
Gilmer
Dist 15W - Canton (9-1) vs. Dist 16R - White Oak (5-5)
Canton
Dist 9R - Van Alstyne (6-4) vs. Dist 10W - Dallas Madison (8-1)
DM
Dist 11R - Mount Vernon (5-5) vs. Dist 12W - Wills Point (5-5)
Mount Vernon
Dist 13R - Pittsburg (3-6) vs. Dist 14W - Jefferson (4-6)
Jefferson
Dist 15R - Brownsboro (8-2) vs. Dist 16W - Tatum (9-0)
Tatum
Reg 3
Dist 17W - Robinson (7-3) vs. Dist 18R - Madisonville (4-5)
Robinson
Dist 19W - Cameron Yoe (10-0) vs. Dist 20R - Hempstead (6-3)
Cameron Yoe
Dist 21W - Crockett (8-1) vs. Dist 22R - Kirbyville (6-3)
Crockett
Dist 23W - Barbers Hill (9-0) vs. Dist 24R - Hardin-Jefferson (4-4)
Barbers Hill
Dist 17R - China Spring (6-4) vs. Dist 18W - Marlin (7-1-1)
Marlin
Dist 19R - Hutto (8-2) vs. Dist 20W - Rice Consolidated (8-1)
Rice
Dist 21R - Rusk (7-3) vs. Dist 22W - Jasper (6-3)
Jasper
Dist 23R - Cleveland (7-3) vs. Dist 24W - Bridge City (7-1)
Bridge City
Reg 4
Dist 25W - Needville (7-3) vs. Dist 26R - Hallettsville (6-3)
Hallettsville
Dist 27W - Liberty Hill (8-2) vs. Dist 28R - Lytle (5-5)
LH
Dist 29W - Devine (8-2) vs. Dist 30R - Goliad (4-5)
Devine
Dist 31W - CC West Oso (6-3) vs. Dist 32R - Port Isabel (4-6)
West Oso
Dist 25R - Sweeny (6-3) vs. Dist 26W - Cuero (9-0)
Cuero
Dist 27R - Llano (7-3) vs. Dist 28W - Poteet (9-1)
Poteet
Dist 29R - Cotulla (7-3) vs. Dist 30W - Ingleside (5-4)
Ingleside
Dist 31R - Orange Grove (5-4) vs. Dist 32W - Rio Hondo (8-1)
Orange Grove
Reg 1
Dist 1 - Canyon (9-1) vs. Dist 2 - Lubbock Cooper (7-3)
Lubbock Cooper
Dist 3 - Seminole (5-5) vs. Dist 4 - Abilene Wylie (8-2)
Abiline Wylie
Dist 5 - Vernon (5-5) vs. Dist 6 - Gainesville (9-0)
Gainesville
Dist 7 - Decatur (7-3) vs. Dist 8 - West (7-3)
Decatur
Reg 2
Dist 9 - Royse City (6-4) vs. Dist 10 - Kennedale (7-2)
Kennedale
Dist 11 - Commerce (6-3) vs. Dist 12 - Kaufman (8-1)
Kaufman
Dist 13 - Gladewater (6-4) vs. Dist 14 - Liberty-Eylau (7-2)
Liberty-Eylau
Dist 15 - Lindale (5-5) vs. Dist 16 - Carthage (6-4)
Carthage
Reg 3
Dist 17 - Waco Connally (8-1) vs. Dist 18 - Mexia (3-6)
Waco Connally
Dist 19 - Giddings (8-2) vs. Dist 20 - Bellville (9-1)
Giddings
Dist 21 - Palestine (7-2) vs. Dist 22 - Silsbee (4-4)
Palestine
Dist 23 - Huffman (6-3) vs. Dist 24 - West Orange-Stark (9-0)
WOS
Reg 4
Dist 24 - West Columbia (8-1) vs. Dist 26 - Gonzales (6-3)
Columbia
Dist 27 - Wimberley (10-0) vs. Dist 28 - La Vernia (4-6)
Wimberley
Dist 29 - Hondo (6-4) vs. Dist 30 - Sinton (9-0)
Sinton
Dist 31 - Zapata (7-2) vs. Dist 32 - Hidalgo (6-4)
Zapata
Class 3A Division II Playoff Matchups
Reg 1
Dist 1W - Perryton (6-4) vs. Dist 2R - Muleshoe (8-2)
Muleshoe
Dist 3W - Monahans (10-0) vs. Dist 4R - Snyder (9-1)
Monahans
Dist 5W - Breckenridge (7-3) vs. Dist 6R - Sanger (7-3)
Sanger
Dist 7W - Bridgeport (5-5) vs. Dist 8R - Comanche (5-5)
Bridgeport
Dist 1R - Borger (6-3) vs. Dist 2W - Littlefield (7-3)
Littlefield
Dist 3R - Midland Greenwood (5-5) vs. Dist 4W - Sweetwater (9-1)
Sweetwater
Dist 5R - Iowa Park (4-5) vs. Dist 6W - Pilot Point (6-4)
Pilot Point
Dist 7R - Little Elm (7-3) vs. Dist 8W - Whitney (6-4)
Whitney
Reg 2
Dist 9W - Bonham (7-3) vs. Dist 10R - Dallas Roosevelt (5-4)
Bonham
Dist 11W - Emory Rains (7-2) vs. Dist 12R - Crandall (4-5)
Emory Rains
Dist 13W - Gilmer (9-1) vs. Dist 14R - Daingerfield (8-2)
Gilmer
Dist 15W - Canton (9-1) vs. Dist 16R - White Oak (5-5)
Canton
Dist 9R - Van Alstyne (6-4) vs. Dist 10W - Dallas Madison (8-1)
DM
Dist 11R - Mount Vernon (5-5) vs. Dist 12W - Wills Point (5-5)
Mount Vernon
Dist 13R - Pittsburg (3-6) vs. Dist 14W - Jefferson (4-6)
Jefferson
Dist 15R - Brownsboro (8-2) vs. Dist 16W - Tatum (9-0)
Tatum
Reg 3
Dist 17W - Robinson (7-3) vs. Dist 18R - Madisonville (4-5)
Robinson
Dist 19W - Cameron Yoe (10-0) vs. Dist 20R - Hempstead (6-3)
Cameron Yoe
Dist 21W - Crockett (8-1) vs. Dist 22R - Kirbyville (6-3)
Crockett
Dist 23W - Barbers Hill (9-0) vs. Dist 24R - Hardin-Jefferson (4-4)
Barbers Hill
Dist 17R - China Spring (6-4) vs. Dist 18W - Marlin (7-1-1)
Marlin
Dist 19R - Hutto (8-2) vs. Dist 20W - Rice Consolidated (8-1)
Rice
Dist 21R - Rusk (7-3) vs. Dist 22W - Jasper (6-3)
Jasper
Dist 23R - Cleveland (7-3) vs. Dist 24W - Bridge City (7-1)
Bridge City
Reg 4
Dist 25W - Needville (7-3) vs. Dist 26R - Hallettsville (6-3)
Hallettsville
Dist 27W - Liberty Hill (8-2) vs. Dist 28R - Lytle (5-5)
LH
Dist 29W - Devine (8-2) vs. Dist 30R - Goliad (4-5)
Devine
Dist 31W - CC West Oso (6-3) vs. Dist 32R - Port Isabel (4-6)
West Oso
Dist 25R - Sweeny (6-3) vs. Dist 26W - Cuero (9-0)
Cuero
Dist 27R - Llano (7-3) vs. Dist 28W - Poteet (9-1)
Poteet
Dist 29R - Cotulla (7-3) vs. Dist 30W - Ingleside (5-4)
Ingleside
Dist 31R - Orange Grove (5-4) vs. Dist 32W - Rio Hondo (8-1)
Orange Grove