Matthew328
11-15-2004, 08:12 PM
DIVISION I
Region I
Canyon (11-0) vs Abilene Wylie (8-3)
Fri 8pm, Lowrey Field, Lubbock
Gainesville (8-3) vs Decatur (11-0)
Fri 7:30, Dragon Stadium, Southlake
Region II
Royse City (9-2) vs Kaufman (9-2)
Fri 7:30, Williams Stadium, Garland
Texarkana Liberty-Eylau (8-3) vs Center (7-4)
Fri 7:30, Maverick Stadium, Marshall
Region III
Waco Connally (8-3) vs Caldwell (10-1)
Fri 7:30, Round Rock ISD Stadium, Round Rock
Palestine (8-3) vs Huffman-Hargrave (9-2)
Fri 7:30, Moorehead Stadium, Conroe
Region IV
Cuero (11-0) vs Wimberley (8-3)
Sat 6pm, Matador Stadium, Seguin
Sinton (9-2) vs Zapata (10-0)
Fri 7:30, Cabiness Stadium, Corpus Christi
DIVISION II
Region I
Muleshoe (9-2) vs Snyder (9-2)
Fri 5pm, Lowrey Field, Lubbock
Iowa Park (10-1) vs Bridgeport (4-7)
Sat 6pm, Pioneer Stadium, Saginaw
Lubbock Cooper (9-2) vs Sweetwater (9-2)
Fri 7:30, Shotwell Stadium, Abilene
Breckenridge (8-3) vs Glen Rose (9-2)
Sat 4pm, Gordon Wood Stadium, Brownwood
Region II
Dallas Madison (8-3) vs Mt Vernon (8-3)
Fri 7:30, Cotton Ford Stadium, Greenville
Gilmer (11-0) vs Longview Spring Hill (8-3)
Fri 7pm, Lobo Stadium, Longview
Wilmer-Hutchins (9-1) vs Wills Point (4-7)
Fri 7pm, Eagle-Mustang Stadium, Richardson
Daingerfield (7-4) vs Tatum (10-1)
Fri 7:30, Rose Stadium, Tyler
Region III
Fairfield (8-3) vs Cameron Yoe (10-1)
Fri 7:30, Buckley Stadium, Killeen
Jasper (8-3) vs Liberty (5-6)
Fri 7:30, Tiger Stadium, Silsbee
Marlin (10-1) vs Bellville (7-4)
Fri 7:30, Viking Stadium, Bryan
Kirbyville (9-2) vs Barbers Hill (9-2)
Fri 7:30, Bowers Stadium, Huntsville
Region IV
Yoakum (7-4) vs Liberty Hill (9-2)
Sat 2pm, Cougar Stadium, New Braunfels
Devine (10-1) vs Lyford (8-3)
Fri 7:30, Memorial Stadium, Alice
Halletsville (10-1) vs Brady (8-3)
Sat 7:30, Farris Stadium, San Antonio
Ingleside (9-2) vs Port Isabel (10-1)
Fri 7:30, Sams Stadium, Brownsville
Region I
Canyon (11-0) vs Abilene Wylie (8-3)
Fri 8pm, Lowrey Field, Lubbock
Gainesville (8-3) vs Decatur (11-0)
Fri 7:30, Dragon Stadium, Southlake
Region II
Royse City (9-2) vs Kaufman (9-2)
Fri 7:30, Williams Stadium, Garland
Texarkana Liberty-Eylau (8-3) vs Center (7-4)
Fri 7:30, Maverick Stadium, Marshall
Region III
Waco Connally (8-3) vs Caldwell (10-1)
Fri 7:30, Round Rock ISD Stadium, Round Rock
Palestine (8-3) vs Huffman-Hargrave (9-2)
Fri 7:30, Moorehead Stadium, Conroe
Region IV
Cuero (11-0) vs Wimberley (8-3)
Sat 6pm, Matador Stadium, Seguin
Sinton (9-2) vs Zapata (10-0)
Fri 7:30, Cabiness Stadium, Corpus Christi
DIVISION II
Region I
Muleshoe (9-2) vs Snyder (9-2)
Fri 5pm, Lowrey Field, Lubbock
Iowa Park (10-1) vs Bridgeport (4-7)
Sat 6pm, Pioneer Stadium, Saginaw
Lubbock Cooper (9-2) vs Sweetwater (9-2)
Fri 7:30, Shotwell Stadium, Abilene
Breckenridge (8-3) vs Glen Rose (9-2)
Sat 4pm, Gordon Wood Stadium, Brownwood
Region II
Dallas Madison (8-3) vs Mt Vernon (8-3)
Fri 7:30, Cotton Ford Stadium, Greenville
Gilmer (11-0) vs Longview Spring Hill (8-3)
Fri 7pm, Lobo Stadium, Longview
Wilmer-Hutchins (9-1) vs Wills Point (4-7)
Fri 7pm, Eagle-Mustang Stadium, Richardson
Daingerfield (7-4) vs Tatum (10-1)
Fri 7:30, Rose Stadium, Tyler
Region III
Fairfield (8-3) vs Cameron Yoe (10-1)
Fri 7:30, Buckley Stadium, Killeen
Jasper (8-3) vs Liberty (5-6)
Fri 7:30, Tiger Stadium, Silsbee
Marlin (10-1) vs Bellville (7-4)
Fri 7:30, Viking Stadium, Bryan
Kirbyville (9-2) vs Barbers Hill (9-2)
Fri 7:30, Bowers Stadium, Huntsville
Region IV
Yoakum (7-4) vs Liberty Hill (9-2)
Sat 2pm, Cougar Stadium, New Braunfels
Devine (10-1) vs Lyford (8-3)
Fri 7:30, Memorial Stadium, Alice
Halletsville (10-1) vs Brady (8-3)
Sat 7:30, Farris Stadium, San Antonio
Ingleside (9-2) vs Port Isabel (10-1)
Fri 7:30, Sams Stadium, Brownsville