Sweetwater Red
08-31-2015, 10:51 AM
Dist. 1
(PK) Dalhart vs Borger
(10) Perryton vs Childress
(NP) Iowa Park vs Cache, OK
(NP) Vernon vs Altus, OK
(27) Bushland vs Littlefield
Dist. 2
(20) Sweetwater vs Muleshoe
Lamesa at New Deal (18)
Midland Greenwood vs Brownfield (2)
(6) Monahans at Big Spring
(1) Fort Stockton vs San Angelo Lake View
(19) Pecos vs Kermit
Dist. 3
(12) Bridgeport vs Boyd
(33) Celina vs Dallas Adams
Anna at Pilot Point (18)
Bonham vs Van Alstyne (24)
Aubrey at Burkburnett (15)
(5) Krum at Venus
Dist. 4
Dallas Lincoln vs Dallas Hillcrest (7)
Dallas Madison at Dallas Seagoville (32)
Dallas Roosevelt vs Dallas Pinkston (11)
Ferris at Wills Point (1)
Venus vs Krum (5)
Godley at Fort Worth Trimble Tech (17)
Dist. 5
(16) Emory Rains vs Cooper
Nevada Community at Farmersville (4)
(17) Canton vs Mabank match-up
(23) Bullard vs Brownsboro
(28) Gilmer vs Longview Pine Tree
Melissa vs Paris (9)
Dist. 6
(7) Atlanta vs Henderson
Texarkana Pleasant Grove vs New Boston (1)
(25) Gladewater at Pittsburg
Longview Spring Hill at Van (28)
Tatum vs Open
Center at Buna (6)
Dist. 7
Rusk at Crockett (9)
(NP) Groesbeck vs Paul Kane Canada, CA
Lorena at Robinson (9)
(4) Mexia vs Teague
Waco Connally vs China Spring (14)
Fairfield at Kaufman (PK)
Dist. 8
Diboll at Athens (27)
(18) Huntington vs Hardin
Cleveland Tarkington at East Chambers (29)
(7) Coldspring-Oakhurst vs Silsbee
Shepherd at Kountze (PK)
Madisonville at Franklin (28)
Dist. 9
(25) Hamshire-Fannett at Anahuac
(21) Hardin-Jefferson vs Beaumont Msgr. Kelly
(3) Orangefield vs Kirbyville
West Orange-Stark at Port Neches-Groves (2)
Liberty at West Columbia (27)
Dist. 10
Houston Kashmere vs Houston Wheatley (1)
(4) Houston Scarborough at Houston KIPP Sunnyside
Houston Worthing at Houston Sharpstown (20)
La Marque vs Texas City (7)
Dist. 11
(51) Caldwell at Hearne
(3) Giddings at Wimberley
(41) La Grange at Columbus
Smithville vs Fischer Canyon Lake (12)
Salado vs West (17)
Dist. 12
Bellville at Stafford (2)
Columbus vs La Grange (41)
(NP) Brookshire Royal vs C.C. Veterans Memorial HS
(15) Sweeny vs Freeport Brazosport
(7) Wharton at Needville
Dist. 13
(21) Llano vs Bangs
Wimberley vs Giddings (3)
(4) Hondo vs Jourdanton
(13) Lytle at Natalia
(45) Geronimo Navarro vs Luling
Dist. 14
(5) Poteet vs Robstown
Carrizo Springs at Eagle Pass Winn (20)
(19) Crystal City vs Cotulla
(13) Devine at San Antonio Brackenridge
Pearsall at San Antonio Memorial (3)
Dist. 15
(10) Cuero vs Gonzales
(5) Yoakum at Hallettsville
(PK) Ingleside vs Beeville Jones
(22) Sinton vs Rockport-Fulton
Jourdanton at Hondo (4)
Dist. 16
(6) Corpus Christi West Oso at Bishop
(27) Orange Grove vs CC Tuloso-Midway m
(1) Port Isabel at Rio Grande City
Progreso at Hidalgo (13)
(2) Raymondville at RGC La Grulla
(3) Rio Hondo at La Joya Juarez-Lincoln
(PK) Dalhart vs Borger
(10) Perryton vs Childress
(NP) Iowa Park vs Cache, OK
(NP) Vernon vs Altus, OK
(27) Bushland vs Littlefield
Dist. 2
(20) Sweetwater vs Muleshoe
Lamesa at New Deal (18)
Midland Greenwood vs Brownfield (2)
(6) Monahans at Big Spring
(1) Fort Stockton vs San Angelo Lake View
(19) Pecos vs Kermit
Dist. 3
(12) Bridgeport vs Boyd
(33) Celina vs Dallas Adams
Anna at Pilot Point (18)
Bonham vs Van Alstyne (24)
Aubrey at Burkburnett (15)
(5) Krum at Venus
Dist. 4
Dallas Lincoln vs Dallas Hillcrest (7)
Dallas Madison at Dallas Seagoville (32)
Dallas Roosevelt vs Dallas Pinkston (11)
Ferris at Wills Point (1)
Venus vs Krum (5)
Godley at Fort Worth Trimble Tech (17)
Dist. 5
(16) Emory Rains vs Cooper
Nevada Community at Farmersville (4)
(17) Canton vs Mabank match-up
(23) Bullard vs Brownsboro
(28) Gilmer vs Longview Pine Tree
Melissa vs Paris (9)
Dist. 6
(7) Atlanta vs Henderson
Texarkana Pleasant Grove vs New Boston (1)
(25) Gladewater at Pittsburg
Longview Spring Hill at Van (28)
Tatum vs Open
Center at Buna (6)
Dist. 7
Rusk at Crockett (9)
(NP) Groesbeck vs Paul Kane Canada, CA
Lorena at Robinson (9)
(4) Mexia vs Teague
Waco Connally vs China Spring (14)
Fairfield at Kaufman (PK)
Dist. 8
Diboll at Athens (27)
(18) Huntington vs Hardin
Cleveland Tarkington at East Chambers (29)
(7) Coldspring-Oakhurst vs Silsbee
Shepherd at Kountze (PK)
Madisonville at Franklin (28)
Dist. 9
(25) Hamshire-Fannett at Anahuac
(21) Hardin-Jefferson vs Beaumont Msgr. Kelly
(3) Orangefield vs Kirbyville
West Orange-Stark at Port Neches-Groves (2)
Liberty at West Columbia (27)
Dist. 10
Houston Kashmere vs Houston Wheatley (1)
(4) Houston Scarborough at Houston KIPP Sunnyside
Houston Worthing at Houston Sharpstown (20)
La Marque vs Texas City (7)
Dist. 11
(51) Caldwell at Hearne
(3) Giddings at Wimberley
(41) La Grange at Columbus
Smithville vs Fischer Canyon Lake (12)
Salado vs West (17)
Dist. 12
Bellville at Stafford (2)
Columbus vs La Grange (41)
(NP) Brookshire Royal vs C.C. Veterans Memorial HS
(15) Sweeny vs Freeport Brazosport
(7) Wharton at Needville
Dist. 13
(21) Llano vs Bangs
Wimberley vs Giddings (3)
(4) Hondo vs Jourdanton
(13) Lytle at Natalia
(45) Geronimo Navarro vs Luling
Dist. 14
(5) Poteet vs Robstown
Carrizo Springs at Eagle Pass Winn (20)
(19) Crystal City vs Cotulla
(13) Devine at San Antonio Brackenridge
Pearsall at San Antonio Memorial (3)
Dist. 15
(10) Cuero vs Gonzales
(5) Yoakum at Hallettsville
(PK) Ingleside vs Beeville Jones
(22) Sinton vs Rockport-Fulton
Jourdanton at Hondo (4)
Dist. 16
(6) Corpus Christi West Oso at Bishop
(27) Orange Grove vs CC Tuloso-Midway m
(1) Port Isabel at Rio Grande City
Progreso at Hidalgo (13)
(2) Raymondville at RGC La Grulla
(3) Rio Hondo at La Joya Juarez-Lincoln