SHSBulldog00
10-01-2014, 07:39 PM
Division 1
Region 1
1. Stephenville
2. Big Spring
3. Graham
4. Abilene Wylie
5. Andrews
6. Brownwood
7. Lubbock Estacado
8. Gainesville
t9. Pampa
t9. Levelland
other's receiving votes: WF Hirschi; Decatur
Region 2
1. Argyle
2. Kennedale
3. Van
4. Sanger
5. Athens
t6. Princeton
t6. Springtown
8. Paris
9. Carrollton Ranchview
10. Dallas Carter
Region 3
1. Navasota
2. El Campo
3. Columbia
4. Henderson
5. Stafford
6. Huffman Hargrave
7. Kilgore
8. Tyler Chapel Hill
9. Sealy
10. Little Cypress Mauriceville
other's receiving votes: Silsbee
Region 4
1. La Vernia
2. Burnet
3. Robinson
4. Liberty Hill
5. Rockport Fulton
6. Boerne
7. China Spring
8. Waco La Vega
9. Fredericksburg
10. Pleasanton
Division 2
Region 1
1. Celina
2. Sweetwater
3. Monahans
4. Vernon
5. Perryton
t6. Bushland
t6. D. Lincoln
8. Iowa Park
9. Dalhart
10. Krum
Region 2
1. Gilmer
2. Gladewater
3. Atlanta
4. Tatum
5. Coldspring
6. Fairfield
7. Bullard
t8. Canton
t8. Mexia
10. Cleveland Tarkington
other's receiving votes: Texarkana Pleasant Grove
Region 3
1. La Grange
2. La Marque
3. West Orange Stark
4. Hardin Jefferson
5. Giddings
6. Wharton
7. Bellville
8. Sweeny
9. Orangefield
10. Columbus
Region 4
1. Geronimo Navarro
2. Yoakum
t3. Cuero
t3. Port Isabel
5. Sinton
6. Ingleside
7. Orange Grove
8. Wimberley
t9. Jourdanton
t9. Rio Hondo
Region 1
1. Stephenville
2. Big Spring
3. Graham
4. Abilene Wylie
5. Andrews
6. Brownwood
7. Lubbock Estacado
8. Gainesville
t9. Pampa
t9. Levelland
other's receiving votes: WF Hirschi; Decatur
Region 2
1. Argyle
2. Kennedale
3. Van
4. Sanger
5. Athens
t6. Princeton
t6. Springtown
8. Paris
9. Carrollton Ranchview
10. Dallas Carter
Region 3
1. Navasota
2. El Campo
3. Columbia
4. Henderson
5. Stafford
6. Huffman Hargrave
7. Kilgore
8. Tyler Chapel Hill
9. Sealy
10. Little Cypress Mauriceville
other's receiving votes: Silsbee
Region 4
1. La Vernia
2. Burnet
3. Robinson
4. Liberty Hill
5. Rockport Fulton
6. Boerne
7. China Spring
8. Waco La Vega
9. Fredericksburg
10. Pleasanton
Division 2
Region 1
1. Celina
2. Sweetwater
3. Monahans
4. Vernon
5. Perryton
t6. Bushland
t6. D. Lincoln
8. Iowa Park
9. Dalhart
10. Krum
Region 2
1. Gilmer
2. Gladewater
3. Atlanta
4. Tatum
5. Coldspring
6. Fairfield
7. Bullard
t8. Canton
t8. Mexia
10. Cleveland Tarkington
other's receiving votes: Texarkana Pleasant Grove
Region 3
1. La Grange
2. La Marque
3. West Orange Stark
4. Hardin Jefferson
5. Giddings
6. Wharton
7. Bellville
8. Sweeny
9. Orangefield
10. Columbus
Region 4
1. Geronimo Navarro
2. Yoakum
t3. Cuero
t3. Port Isabel
5. Sinton
6. Ingleside
7. Orange Grove
8. Wimberley
t9. Jourdanton
t9. Rio Hondo