Sweetwater Red
10-01-2014, 11:16 AM
Division 2
Dist. 1
(3) Dalhart at Seminole
(9) Perryton at Pampa
Iowa Park vs Wimberley (15)
Vernon vs Abilene Wylie (10)
Bushland at Levelland (12)
Dist. 2
(7) Fort Stockton vs Clint Mountain View
Dist. 6
(4) Tatum vs Hardin-Jefferson
Dist. 7
(3) Mexia at Caldwell
Dist. 8
Diboll vs Corrigan-Camden (45)
(20) Shepherd at Crockett
Madisonville at Rockdale (27)
Dist. 9
(5) Hamshire-Fannett vs Beaumont Msgr. Kelly
Hardin-Jefferson at Tatum (4)
Orangefield at Houston Worthing (1)
(26) West Orange-Stark at Newton
(3) Liberty at Brookshire Royal
Dist. 10
Houston Kashmere at Houston Furr (19)
Houston Scarborough vs Houston Washington (23)
(1) Houston Worthing vs Orangefield
(4) La Marque at Sweeny
Dist. 11
Caldwell vs Mexia (3)
Giddings at Cuero (14)
(11) La Grange at Yoakum
Smithville at Needville (10)
Salado vs Llano (10)
Dist. 12
(18) Bellville at Gonzales
Columbus at Hallettsville (13)
Brookshire Royal vs Liberty (3)
Sweeny vs La Marque (4)
(19) Wharton at Lamar Consolidated
Dist. 13
(10) Llano at Salado
(15) Wimberley at Iowa Park
(10) Hondo at Carrizo Springs
Lytle at Devine (2) match-up
Geronimo Navarro at La Vernia (14)
Dist. 14
Poteet vs D'Hanis (15)
Carrizo Springs vs Hondo (10)
(16) Crystal City vs Dilley
(2) Devine vs Lytle
Pearsall vs Jourdanton (13)
Dist. 15
(14) Cuero vs Giddings
Yoakum vs La Grange (11)
(7) Ingleside at Kingsville King
(16) Sinton vs Raymondville
(13) Jourdanton at Pearsall
Dist. 16
Raymondville at Sinton (16) match-up
Division 1
Dist. 1
Pampa vs Perryton (9)
(17) Borger vs Lubbock
(12) Levelland vs Bushland
Lubbock Estacado at San Angelo Lake View (3)
Seminole vs Dalhart (3)
Dist. 2
Clint Mountain View at Fort Stockton (7)
(39) San Elizario vs Anthony
Andrews at Big Spring (21)
(NP) Clint at Silver City, NM
(NP) Fabens vs Roswell Goddard, NM
Dist. 3
(21) Big Spring vs Andrews
(10) Abilene Wylie at Vernon
Brownwood at Springtown (1)
Snyder vs Shallowater (18)
Dist. 5
(1) Springtown vs Brownwood
Fort Worth Castleberry vs Carrollton Ranchview (30)
Dist. 6
(30) Carrollton Ranchview at Fort Worth Castleberry
Dist. 10
(34) Little Cypress-Mauriceville vs *Splendora
(23) Jasper vs *Cleveland
Silsbee at *Huffman Hargrave (15)
Dist. 11
(19) Houston Furr vs Houston Kashmere
(23) Houston Washington at Houston Scarborough
Dist. 12
(10) Needville vs Smithville
Stafford at Houston St. Pius X (5)
Dist. 15
Pleasanton at San Antonio Christian (8)
(14) La Vernia vs Geronimo Navarro
Gonzales vs Bellville (18)
Dist. 16
Kingsville King vs Ingleside (7)
(8) Hidalgo vs Lyford
(6) Zapata at Hebbronville
Dist. 1
(3) Dalhart at Seminole
(9) Perryton at Pampa
Iowa Park vs Wimberley (15)
Vernon vs Abilene Wylie (10)
Bushland at Levelland (12)
Dist. 2
(7) Fort Stockton vs Clint Mountain View
Dist. 6
(4) Tatum vs Hardin-Jefferson
Dist. 7
(3) Mexia at Caldwell
Dist. 8
Diboll vs Corrigan-Camden (45)
(20) Shepherd at Crockett
Madisonville at Rockdale (27)
Dist. 9
(5) Hamshire-Fannett vs Beaumont Msgr. Kelly
Hardin-Jefferson at Tatum (4)
Orangefield at Houston Worthing (1)
(26) West Orange-Stark at Newton
(3) Liberty at Brookshire Royal
Dist. 10
Houston Kashmere at Houston Furr (19)
Houston Scarborough vs Houston Washington (23)
(1) Houston Worthing vs Orangefield
(4) La Marque at Sweeny
Dist. 11
Caldwell vs Mexia (3)
Giddings at Cuero (14)
(11) La Grange at Yoakum
Smithville at Needville (10)
Salado vs Llano (10)
Dist. 12
(18) Bellville at Gonzales
Columbus at Hallettsville (13)
Brookshire Royal vs Liberty (3)
Sweeny vs La Marque (4)
(19) Wharton at Lamar Consolidated
Dist. 13
(10) Llano at Salado
(15) Wimberley at Iowa Park
(10) Hondo at Carrizo Springs
Lytle at Devine (2) match-up
Geronimo Navarro at La Vernia (14)
Dist. 14
Poteet vs D'Hanis (15)
Carrizo Springs vs Hondo (10)
(16) Crystal City vs Dilley
(2) Devine vs Lytle
Pearsall vs Jourdanton (13)
Dist. 15
(14) Cuero vs Giddings
Yoakum vs La Grange (11)
(7) Ingleside at Kingsville King
(16) Sinton vs Raymondville
(13) Jourdanton at Pearsall
Dist. 16
Raymondville at Sinton (16) match-up
Division 1
Dist. 1
Pampa vs Perryton (9)
(17) Borger vs Lubbock
(12) Levelland vs Bushland
Lubbock Estacado at San Angelo Lake View (3)
Seminole vs Dalhart (3)
Dist. 2
Clint Mountain View at Fort Stockton (7)
(39) San Elizario vs Anthony
Andrews at Big Spring (21)
(NP) Clint at Silver City, NM
(NP) Fabens vs Roswell Goddard, NM
Dist. 3
(21) Big Spring vs Andrews
(10) Abilene Wylie at Vernon
Brownwood at Springtown (1)
Snyder vs Shallowater (18)
Dist. 5
(1) Springtown vs Brownwood
Fort Worth Castleberry vs Carrollton Ranchview (30)
Dist. 6
(30) Carrollton Ranchview at Fort Worth Castleberry
Dist. 10
(34) Little Cypress-Mauriceville vs *Splendora
(23) Jasper vs *Cleveland
Silsbee at *Huffman Hargrave (15)
Dist. 11
(19) Houston Furr vs Houston Kashmere
(23) Houston Washington at Houston Scarborough
Dist. 12
(10) Needville vs Smithville
Stafford at Houston St. Pius X (5)
Dist. 15
Pleasanton at San Antonio Christian (8)
(14) La Vernia vs Geronimo Navarro
Gonzales vs Bellville (18)
Dist. 16
Kingsville King vs Ingleside (7)
(8) Hidalgo vs Lyford
(6) Zapata at Hebbronville