Sweetwater Red
09-23-2014, 09:02 AM
Division 1
Dist. 1
Pampa at Tulia (14)
Borger at Perryton (10)
Levelland vs Denver City (5)
(12) Lubbock Estacado at Lubbock
Seminole at Littlefield (7)
Dist. 2
Clint Mountain View vs Open
San Elizario vs Open
(9) Andrews vs Sweetwater
(33) Clint vs Tornillo match-up
(21) Fabens at El Paso Cathedral
Dist. 3
Big Spring at Graham (14)
(32) Stephenville vs Alvarado
(3) Abilene Wylie vs Liberty Hill
(19) Brownwood at Burkburnett
(3) Snyder at Midland Greenwood
Dist. 4
Mineral Wells vs Godley (6)
(14) Graham vs Big Spring
Burkburnett vs Brownwood (19)
(10) Decatur vs Bridgeport
Wichita Falls Hirschi at Iowa Park (11)
(8) Gainesville at Princeton
Dist. 5
Springtown at Vernon (13)
Fort Worth Castleberry vs Navasota (68)
FW Diamond Hill-Jarvis at Chico (22)
Lake Worth vs Dallas Lincoln (15)
Alvarado at Stephenville (32)
(50) Kennedale vs Dallas Carter
Dist. 6
Dallas Carter at Kennedale (50)
Dallas Pinkston vs Dallas Madison (PK)
(21) Argyle at Paris
(26) Sanger at Whitesboro
(33) Carrollton Ranchview vs Aubrey
(26) Wilmer-Hutchins at Dallas Roosevelt
Dist. 7
Paris vs Argyle (21)
Paris North Lamar at Van (32)
Princeton vs Gainesville (8)
Quinlan Ford at Nevada Community (18)
(24) Pittsburg vs Mount Vernon
Texarkana Liberty-Eylau at Atlanta (23)
Dist. 8
Mabank vs Teague (36)
Crandall at Ferris (PK)
(20) Kaufman vs Palestine
(32) Van vs Paris North Lamar
Wills Point at Canton (14)
Athens vs Robinson (13)
Dist. 9
(23) Henderson vs Daingerfield
Kilgore vs Gladewater (2)
Tyler Chapel Hill vs Tatum (12)
Carthage at Gilmer (23)
Brownsboro vs Rusk (1)
Palestine at Kaufman (20)
Dist. 10
Little Cypress-Mauriceville at *Silsbee (1)
(16) Jasper at *Splendora
Bridge City at *Cleveland (9)
Huffman Hargrave vs Open
Dist. 11
Houston Furr vs Open
Houston Sterling at Cleveland Tarkington (11)
Houston Washington vs Open
(41) Houston Wheatley vs Houston Scarborough
(68) Navasota at Fort Worth Castleberry
Sealy at Giddings (5)
Dist. 12
Bay City at Bellville (29)
(2) El Campo vs Houston St. Pius X
Freeport Brazosport at Port Lavaca Calhoun (29)
Needville at Houston Kashmere (41)
(1) Stafford vs Wharton
(33) West Columbia vs Edna
Dist. 13
(7) Lampasas at Fischer Canyon Lake
China Spring at Fairfield (2)
(31) Gatesville vs Salado
(18) Burnet at Taylor
(13) Robinson at Athens
Waco La Vega vs Waco Connally (4)
Dist. 14
(12) Boerne at Sonora
Fischer Canyon Lake vs Lampasas (7)
Fredericksburg at La Grange (26)
Liberty Hill at Abilene Wylie (3)
Taylor vs Burnet (18)
(PK) Bandera vs Lytle
Dist. 15
Pleasanton vs Open
(8) Beeville Jones vs Carrizo Springs
Rockport-Fulton vs Orange Grove (4)
(17) La Vernia vs Sinton
Gonzales vs Yoakum (14)
(15) Robstown vs Corpus Christi West Oso
Dist. 16
Kingsville King at Raymondville (10)
(12) Hidalgo vs Santa Rosa
(33) La Feria at Progreso
(27) Zapata vs Falfurrias
RGC La Grulla at Rio Hondo (15)
Division 2
Dist. 1
(NP) Dalhart at Clayton, NM
(10) Perryton vs Borger
(11) Iowa Park vs Wichita Falls Hirschi
(13) Vernon vs Springtown
(10) Bushland vs Stratford
Dist. 2
Sweetwater at Andrews (9)
(6) Lamesa at Dimmitt
Midland Greenwood vs Snyder (3)
Monahans at Lubbock-Cooper (24)
(15) Fort Stockton vs Alpine
Pecos at Brownfield (PK)
Dist. 3
Bridgeport at Decatur (10)
(24) Celina vs Melissa
(7) Anna vs Callisburg
Bonham at Pilot Point (37)
Aubrey at Carrollton Ranchview (33)
Krum vs Boyd (4)
Dist. 4
(15) Dallas Lincoln at Lake Worth
(PK) Dallas Madison at Dallas Pinkston
Dallas Roosevelt vs Wilmer-Hutchins (26)
(PK) Ferris vs Crandall
Venus at Brock (20)
(6) Godley at Mineral Wells
Dist. 5
(13) Emory Rains vs Gladewater Sabine
(18) Nevada Community vs Quinlan Ford
(14) Canton vs Wills Point
(10) Bullard vs White Oak
(23) Gilmer vs Carthage
Melissa at Celina (24)
Dist. 6
(23) Atlanta vs Texarkana Liberty-Eylau
Texarkana Pleasant Grove at Jefferson (11)
(2) Gladewater at Kilgore
Longview Spring Hill at Hughes Springs (12)
(12) Tatum at Tyler Chapel Hill
Center at Hardin-Jefferson (22)
Dist. 7
(1) Rusk at Brownsboro
Groesbeck vs Lago Vista (18)
(6) Lorena at Troy
Mexia vs Open
(4) Waco Connally at Waco La Vega
(2) Fairfield vs China Spring
Dist. 8
Diboll at Liberty (9)
(11) Cleveland Tarkington vs Houston Sterling
Coldspring-Oakhurst at Rosenberg Terry (3)
Shepherd vs Open
Madisonville vs Open
Dist. 9
(6) Hamshire-Fannett at Smithville
(22) Hardin-Jefferson vs Center
Orangefield vs Newton (8)
West Orange-Stark at Richmond Foster (13)
(9) Liberty vs Diboll
Dist. 10
(41) Houston Kashmere vs Needville
Houston Scarborough at Houston Wheatley (41)
Houston Worthing at Tomball Concordia Lutheran (7)
(25) La Marque vs Lamar Consolidated
Dist. 11
Caldwell vs Rockdale (9)
(5) Giddings vs Sealy
(26) La Grange vs Fredericksburg
Smithville vs Hamshire-Fannett (6)
Salado at Gatesville (31)
Dist. 12
(29) Bellville vs Bay City
Columbus vs. Cuero (13)
Brookshire Royal vs Wallis Brazos (2)
(19) Sweeny vs Hitchcock
Wharton at Stafford (1)
Dist. 13
Llano vs San Angelo Lake View (7)
Wimberley at Austin St. Michael's (4)
(1) Hondo vs Devine
Lytle at Bandera (PK)
(36) Geronimo Navarro vs Comfort
Dist. 14
Poteet at Natalia (27)
Carrizo Springs at Beeville Jones (8)
(23) Crystal City at Monte Alto
Devine at Hondo (1)
(18) Pearsall at Dilley
Dist. 15
(13) Cuero at Columbus
(14) Yoakum at Gonzales
(9) Ingleside vs Rogers
Sinton at La Vernia (17)
Jourdanton vs San Antonio Central Catholic (20)
Dist. 16
Corpus Christi West Oso at Robstown (15)
(4) Orange Grove at Rockport-Fulton
(18) Port Isabel vs Brownsville St. Joseph
Progreso vs La Feria (33)
(10) Raymondville vs Kingsville King
(15) Rio Hondo vs RGC La Grulla
Dist. 1
Pampa at Tulia (14)
Borger at Perryton (10)
Levelland vs Denver City (5)
(12) Lubbock Estacado at Lubbock
Seminole at Littlefield (7)
Dist. 2
Clint Mountain View vs Open
San Elizario vs Open
(9) Andrews vs Sweetwater
(33) Clint vs Tornillo match-up
(21) Fabens at El Paso Cathedral
Dist. 3
Big Spring at Graham (14)
(32) Stephenville vs Alvarado
(3) Abilene Wylie vs Liberty Hill
(19) Brownwood at Burkburnett
(3) Snyder at Midland Greenwood
Dist. 4
Mineral Wells vs Godley (6)
(14) Graham vs Big Spring
Burkburnett vs Brownwood (19)
(10) Decatur vs Bridgeport
Wichita Falls Hirschi at Iowa Park (11)
(8) Gainesville at Princeton
Dist. 5
Springtown at Vernon (13)
Fort Worth Castleberry vs Navasota (68)
FW Diamond Hill-Jarvis at Chico (22)
Lake Worth vs Dallas Lincoln (15)
Alvarado at Stephenville (32)
(50) Kennedale vs Dallas Carter
Dist. 6
Dallas Carter at Kennedale (50)
Dallas Pinkston vs Dallas Madison (PK)
(21) Argyle at Paris
(26) Sanger at Whitesboro
(33) Carrollton Ranchview vs Aubrey
(26) Wilmer-Hutchins at Dallas Roosevelt
Dist. 7
Paris vs Argyle (21)
Paris North Lamar at Van (32)
Princeton vs Gainesville (8)
Quinlan Ford at Nevada Community (18)
(24) Pittsburg vs Mount Vernon
Texarkana Liberty-Eylau at Atlanta (23)
Dist. 8
Mabank vs Teague (36)
Crandall at Ferris (PK)
(20) Kaufman vs Palestine
(32) Van vs Paris North Lamar
Wills Point at Canton (14)
Athens vs Robinson (13)
Dist. 9
(23) Henderson vs Daingerfield
Kilgore vs Gladewater (2)
Tyler Chapel Hill vs Tatum (12)
Carthage at Gilmer (23)
Brownsboro vs Rusk (1)
Palestine at Kaufman (20)
Dist. 10
Little Cypress-Mauriceville at *Silsbee (1)
(16) Jasper at *Splendora
Bridge City at *Cleveland (9)
Huffman Hargrave vs Open
Dist. 11
Houston Furr vs Open
Houston Sterling at Cleveland Tarkington (11)
Houston Washington vs Open
(41) Houston Wheatley vs Houston Scarborough
(68) Navasota at Fort Worth Castleberry
Sealy at Giddings (5)
Dist. 12
Bay City at Bellville (29)
(2) El Campo vs Houston St. Pius X
Freeport Brazosport at Port Lavaca Calhoun (29)
Needville at Houston Kashmere (41)
(1) Stafford vs Wharton
(33) West Columbia vs Edna
Dist. 13
(7) Lampasas at Fischer Canyon Lake
China Spring at Fairfield (2)
(31) Gatesville vs Salado
(18) Burnet at Taylor
(13) Robinson at Athens
Waco La Vega vs Waco Connally (4)
Dist. 14
(12) Boerne at Sonora
Fischer Canyon Lake vs Lampasas (7)
Fredericksburg at La Grange (26)
Liberty Hill at Abilene Wylie (3)
Taylor vs Burnet (18)
(PK) Bandera vs Lytle
Dist. 15
Pleasanton vs Open
(8) Beeville Jones vs Carrizo Springs
Rockport-Fulton vs Orange Grove (4)
(17) La Vernia vs Sinton
Gonzales vs Yoakum (14)
(15) Robstown vs Corpus Christi West Oso
Dist. 16
Kingsville King at Raymondville (10)
(12) Hidalgo vs Santa Rosa
(33) La Feria at Progreso
(27) Zapata vs Falfurrias
RGC La Grulla at Rio Hondo (15)
Division 2
Dist. 1
(NP) Dalhart at Clayton, NM
(10) Perryton vs Borger
(11) Iowa Park vs Wichita Falls Hirschi
(13) Vernon vs Springtown
(10) Bushland vs Stratford
Dist. 2
Sweetwater at Andrews (9)
(6) Lamesa at Dimmitt
Midland Greenwood vs Snyder (3)
Monahans at Lubbock-Cooper (24)
(15) Fort Stockton vs Alpine
Pecos at Brownfield (PK)
Dist. 3
Bridgeport at Decatur (10)
(24) Celina vs Melissa
(7) Anna vs Callisburg
Bonham at Pilot Point (37)
Aubrey at Carrollton Ranchview (33)
Krum vs Boyd (4)
Dist. 4
(15) Dallas Lincoln at Lake Worth
(PK) Dallas Madison at Dallas Pinkston
Dallas Roosevelt vs Wilmer-Hutchins (26)
(PK) Ferris vs Crandall
Venus at Brock (20)
(6) Godley at Mineral Wells
Dist. 5
(13) Emory Rains vs Gladewater Sabine
(18) Nevada Community vs Quinlan Ford
(14) Canton vs Wills Point
(10) Bullard vs White Oak
(23) Gilmer vs Carthage
Melissa at Celina (24)
Dist. 6
(23) Atlanta vs Texarkana Liberty-Eylau
Texarkana Pleasant Grove at Jefferson (11)
(2) Gladewater at Kilgore
Longview Spring Hill at Hughes Springs (12)
(12) Tatum at Tyler Chapel Hill
Center at Hardin-Jefferson (22)
Dist. 7
(1) Rusk at Brownsboro
Groesbeck vs Lago Vista (18)
(6) Lorena at Troy
Mexia vs Open
(4) Waco Connally at Waco La Vega
(2) Fairfield vs China Spring
Dist. 8
Diboll at Liberty (9)
(11) Cleveland Tarkington vs Houston Sterling
Coldspring-Oakhurst at Rosenberg Terry (3)
Shepherd vs Open
Madisonville vs Open
Dist. 9
(6) Hamshire-Fannett at Smithville
(22) Hardin-Jefferson vs Center
Orangefield vs Newton (8)
West Orange-Stark at Richmond Foster (13)
(9) Liberty vs Diboll
Dist. 10
(41) Houston Kashmere vs Needville
Houston Scarborough at Houston Wheatley (41)
Houston Worthing at Tomball Concordia Lutheran (7)
(25) La Marque vs Lamar Consolidated
Dist. 11
Caldwell vs Rockdale (9)
(5) Giddings vs Sealy
(26) La Grange vs Fredericksburg
Smithville vs Hamshire-Fannett (6)
Salado at Gatesville (31)
Dist. 12
(29) Bellville vs Bay City
Columbus vs. Cuero (13)
Brookshire Royal vs Wallis Brazos (2)
(19) Sweeny vs Hitchcock
Wharton at Stafford (1)
Dist. 13
Llano vs San Angelo Lake View (7)
Wimberley at Austin St. Michael's (4)
(1) Hondo vs Devine
Lytle at Bandera (PK)
(36) Geronimo Navarro vs Comfort
Dist. 14
Poteet at Natalia (27)
Carrizo Springs at Beeville Jones (8)
(23) Crystal City at Monte Alto
Devine at Hondo (1)
(18) Pearsall at Dilley
Dist. 15
(13) Cuero at Columbus
(14) Yoakum at Gonzales
(9) Ingleside vs Rogers
Sinton at La Vernia (17)
Jourdanton vs San Antonio Central Catholic (20)
Dist. 16
Corpus Christi West Oso at Robstown (15)
(4) Orange Grove at Rockport-Fulton
(18) Port Isabel vs Brownsville St. Joseph
Progreso vs La Feria (33)
(10) Raymondville vs Kingsville King
(15) Rio Hondo vs RGC La Grulla