Sweetwater Red
09-10-2014, 09:09 AM
Dist. 1
(34) Dalhart vs Amarillo River Road
Perryton at Canadian (7)
Iowa Park vs Decatur (6)
(21) Vernon vs Burkburnett
(16) Bushland vs Borger
Dist. 2
(21) Sweetwater vs Breckenridge
Lamesa vs Childress (34)
Midland Greenwood vs Shallowater (10)
(30) Monahans vs Snyder
Fort Stockton vs Open
Pecos vs Alpine (3)
Dist. 3
Bridgeport vs Godley (17)
(4) Celina at Argyle
Anna vs Van Alstyne (6)
(PK) Bonham vs Commerce
Aubrey at Pilot Point (21)
Krum at Sanger (38)
Dist. 4
(17) Dallas Lincoln vs Dallas Samuell
Dallas Madison at Dallas Bishop Dunne (30)
Dallas Roosevelt vs North Dallas (4)
Ferris vs Dallas Parish Episcopal (34)
Venus vs West (4)
(17) Godley at Bridgeport
Dist. 5
Emory Rains vs Farmersville (10)
Nevada Community at Sunnyvale (15)
(8) Canton vs Crandall
(5) Bullard vs Edgewood
(5) Gilmer at Tatum
Melissa at Argyle Liberty Christian (19)
Dist. 6
(18) Atlanta vs Daingerfield
(30) Texarkana Pleasant Grove vs Linden-Kildaire
(NP) Gladewater vs St. Thomas More, LA
Longview Spring Hill vs White Oak (10)
Tatum vs Gilmer (5)
(2) Center vs Garrison
Dist. 7
Rusk at Henderson (27)
Groesbeck vs Teague (25)
Lorena at Waco La Vega (7)
Mexia at Robinson (23)
(24) Waco Connally at Gatesville
(27) Fairfield at Palestine
Dist. 8
Diboll at Crockett (12)
(4) Huntington vs Houston Scarborough
(5) Cleveland Tarkington at Anahuac
Coldspring-Oakhurst at Navasota (27)
(14) Shepherd at Splendora
(3) Madisonville vs Caldwell
Dist. 9
Hamshire-Fannett at East Chambers (14)
(34) Hardin-Jefferson vs Kountze
(1) Orangefield vs Beaumont Msgr. Kelly
(18) West Orange-Stark at Jasper
(7) Liberty vs Cleveland
Dist. 10
Houston Kashmere vs Houston North Forest (9)
Houston Scarborough at Huntington (4)
(15) Houston Worthing at Aldine Nimitz
(43) La Marque vs Aldine MacArthur
Dist. 11
Caldwell at Madisonville (3)
Giddings at Bellville (4)
La Grange vs La Vernia (1)
Smithville vs Cuero (36)
Salado at Rockdale (50)
Dist. 12
(4) Bellville vs Giddings
(14) Columbus at Altair Rice Consolidated
Brookshire Royal at Hempstead (29)
(17) Sweeny at Bay City
(4) Wharton at Sealy
Dist. 13
(11) Llano vs Brady
Wimberley vs Somerset (7)
Hondo at Castroville Medina Valley (13)
(2) Lytle vs Pearsall
(25) Geronimo Navarro vs Gonzales
Dist. 14
Poteet at Mathis (19)
Carrizo Springs at Pleasanton (16)
Crystal City at Zapata (22)
(2) Devine vs Laredo Johnson
Pearsall at Lytle (2)
Dist. 15
(36) Cuero at Smithville
Yoakum at East Bernard (5)
(18) Ingleside vs Aransas Pass
(14) Sinton vs Rio Hondo
(20) Jourdanton at Dilley
Dist. 16
Corpus Christi West Oso vs Taft (19)
(29) Orange Grove vs Beeville Jones
(26) Port Isabel vs Hidalgo
Progreso vs Santa Rosa (5)
(33) Raymondville vs Lyford
Rio Hondo at Sinton (14)
(34) Dalhart vs Amarillo River Road
Perryton at Canadian (7)
Iowa Park vs Decatur (6)
(21) Vernon vs Burkburnett
(16) Bushland vs Borger
Dist. 2
(21) Sweetwater vs Breckenridge
Lamesa vs Childress (34)
Midland Greenwood vs Shallowater (10)
(30) Monahans vs Snyder
Fort Stockton vs Open
Pecos vs Alpine (3)
Dist. 3
Bridgeport vs Godley (17)
(4) Celina at Argyle
Anna vs Van Alstyne (6)
(PK) Bonham vs Commerce
Aubrey at Pilot Point (21)
Krum at Sanger (38)
Dist. 4
(17) Dallas Lincoln vs Dallas Samuell
Dallas Madison at Dallas Bishop Dunne (30)
Dallas Roosevelt vs North Dallas (4)
Ferris vs Dallas Parish Episcopal (34)
Venus vs West (4)
(17) Godley at Bridgeport
Dist. 5
Emory Rains vs Farmersville (10)
Nevada Community at Sunnyvale (15)
(8) Canton vs Crandall
(5) Bullard vs Edgewood
(5) Gilmer at Tatum
Melissa at Argyle Liberty Christian (19)
Dist. 6
(18) Atlanta vs Daingerfield
(30) Texarkana Pleasant Grove vs Linden-Kildaire
(NP) Gladewater vs St. Thomas More, LA
Longview Spring Hill vs White Oak (10)
Tatum vs Gilmer (5)
(2) Center vs Garrison
Dist. 7
Rusk at Henderson (27)
Groesbeck vs Teague (25)
Lorena at Waco La Vega (7)
Mexia at Robinson (23)
(24) Waco Connally at Gatesville
(27) Fairfield at Palestine
Dist. 8
Diboll at Crockett (12)
(4) Huntington vs Houston Scarborough
(5) Cleveland Tarkington at Anahuac
Coldspring-Oakhurst at Navasota (27)
(14) Shepherd at Splendora
(3) Madisonville vs Caldwell
Dist. 9
Hamshire-Fannett at East Chambers (14)
(34) Hardin-Jefferson vs Kountze
(1) Orangefield vs Beaumont Msgr. Kelly
(18) West Orange-Stark at Jasper
(7) Liberty vs Cleveland
Dist. 10
Houston Kashmere vs Houston North Forest (9)
Houston Scarborough at Huntington (4)
(15) Houston Worthing at Aldine Nimitz
(43) La Marque vs Aldine MacArthur
Dist. 11
Caldwell at Madisonville (3)
Giddings at Bellville (4)
La Grange vs La Vernia (1)
Smithville vs Cuero (36)
Salado at Rockdale (50)
Dist. 12
(4) Bellville vs Giddings
(14) Columbus at Altair Rice Consolidated
Brookshire Royal at Hempstead (29)
(17) Sweeny at Bay City
(4) Wharton at Sealy
Dist. 13
(11) Llano vs Brady
Wimberley vs Somerset (7)
Hondo at Castroville Medina Valley (13)
(2) Lytle vs Pearsall
(25) Geronimo Navarro vs Gonzales
Dist. 14
Poteet at Mathis (19)
Carrizo Springs at Pleasanton (16)
Crystal City at Zapata (22)
(2) Devine vs Laredo Johnson
Pearsall at Lytle (2)
Dist. 15
(36) Cuero at Smithville
Yoakum at East Bernard (5)
(18) Ingleside vs Aransas Pass
(14) Sinton vs Rio Hondo
(20) Jourdanton at Dilley
Dist. 16
Corpus Christi West Oso vs Taft (19)
(29) Orange Grove vs Beeville Jones
(26) Port Isabel vs Hidalgo
Progreso vs Santa Rosa (5)
(33) Raymondville vs Lyford
Rio Hondo at Sinton (14)