Sweetwater Red
09-02-2014, 09:41 AM
Team favored has point spread in parenthesis next to there name.
Dist. 1
(6) Dalhart at Borger
(3) Perryton at Childress
(NP) Iowa Park at Cache, OK
(NP) Vernon at Altus, OK
Bushland at Littlefield (1)
Dist. 2
(12) Sweetwater at Muleshoe
Lamesa vs New Deal (29)
Midland Greenwood at Brownfield (2)
(2) Monahans vs Big Spring
Fort Stockton at San Angelo Lake View (11)
(17) Pecos at Kermit
Dist. 3
Bridgeport at Boyd (20)
(21) Celina at Dallas Adams
Anna vs Pilot Point (PK)
Bonham at Van Alstyne (20)
(1) Aubrey vs Burkburnett
(7) Krum vs Venus
Dist. 4
Dallas Lincoln at Dallas Hillcrest (3)
Dallas Madison vs Dallas Seagoville (4)
Dallas Roosevelt at Dallas Pinkston (9)
(20) Ferris vs Wills Point
Venus at Krum (7)
(3) Godley vs Fort Worth Trimble Tech
Dist. 5
Emory Rains at Cooper (15)
Nevada Community vs Farmersville (11)
(21) Canton at Mabank
(20) Bullard at Brownsboro
(30) Gilmer at Longview Pine Tree
Melissa at Paris (11)
Dist. 6
(1) Atlanta at Henderson
Texarkana Pleasant Grove at New Boston (12)
(28) Gladewater vs Pittsburg
Longview Spring Hill at Van (29)
Tatum vs Open
(12) Center vs Buna
Dist. 7
(10) Rusk vs Crockett
(NP) Groesbeck vs Cochrane Canada, CA
Lorena vs Robinson (12)
Mexia at Teague (16)
(11) Waco Connally at China Spring
(12) Fairfield vs Kaufman
Dist. 8
Diboll vs Athens (25)
Huntington at Hardin (22)
Cleveland Tarkington vs East Chambers (12)
Coldspring-Oakhurst at Silsbee (PK)
(16) Shepherd vs Kountze
Madisonville vs Franklin (30)
Dist. 9
(10) Hamshire-Fannett vs Anahuac
(13) Hardin-Jefferson at Beaumont Msgr. Kelly
Orangefield at Kirbyville (19)
(10) West Orange-Stark vs Port Neches-Groves
Liberty vs West Columbia (23)
Dist. 10
Houston Kashmere at Houston Wheatley (3)
Houston Scarborough vs Open
(14) Houston Worthing vs Houston Sharpstown
(6) La Marque at Texas City
Dist. 11
(20) Caldwell vs Hearne
(1) Giddings vs Wimberley
(28) La Grange vs Columbus
Smithville at Fischer Canyon Lake (15)
Salado at West (19)
Dist. 12
Bellville vs Stafford (5)
Columbus at La Grange (28)
Brookshire Royal at Bellaire Episcopal (43)
Sweeny at Freeport Brazosport (2)
(43) Wharton vs Needville
Dist. 13
Llano at Bangs (4)
Wimberley at Giddings (1)
Hondo at Jourdanton (13)
(30) Lytle vs Natalia
(9) Geronimo Navarro at Luling
Dist. 14
Poteet at Robstown (21)
(1) Carrizo Springs vs Eagle Pass Winn
(6) Crystal City at Cotulla
Devine vs San Antonio Brackenridge (4)
(13) Pearsall vs San Antonio Memorial
Dist. 15
(15) Cuero at Gonzales
(2) Yoakum vs Hallettsville
(15) Ingleside at Beeville Jones
(18) Sinton at Rockport-Fulton
(13) Jourdanton vs Hondo
Dist. 16
(21) Corpus Christi West Oso vs Bishop
(5) Orange Grove at CC Tuloso-Midway
(19) Port Isabel vs Rio Grande City
(2) Progreso vs Hidalgo
Raymondville vs RGC La Grulla (4)
(6) Rio Hondo vs La Joya Juarez-Lincoln
Dist. 1
(6) Dalhart at Borger
(3) Perryton at Childress
(NP) Iowa Park at Cache, OK
(NP) Vernon at Altus, OK
Bushland at Littlefield (1)
Dist. 2
(12) Sweetwater at Muleshoe
Lamesa vs New Deal (29)
Midland Greenwood at Brownfield (2)
(2) Monahans vs Big Spring
Fort Stockton at San Angelo Lake View (11)
(17) Pecos at Kermit
Dist. 3
Bridgeport at Boyd (20)
(21) Celina at Dallas Adams
Anna vs Pilot Point (PK)
Bonham at Van Alstyne (20)
(1) Aubrey vs Burkburnett
(7) Krum vs Venus
Dist. 4
Dallas Lincoln at Dallas Hillcrest (3)
Dallas Madison vs Dallas Seagoville (4)
Dallas Roosevelt at Dallas Pinkston (9)
(20) Ferris vs Wills Point
Venus at Krum (7)
(3) Godley vs Fort Worth Trimble Tech
Dist. 5
Emory Rains at Cooper (15)
Nevada Community vs Farmersville (11)
(21) Canton at Mabank
(20) Bullard at Brownsboro
(30) Gilmer at Longview Pine Tree
Melissa at Paris (11)
Dist. 6
(1) Atlanta at Henderson
Texarkana Pleasant Grove at New Boston (12)
(28) Gladewater vs Pittsburg
Longview Spring Hill at Van (29)
Tatum vs Open
(12) Center vs Buna
Dist. 7
(10) Rusk vs Crockett
(NP) Groesbeck vs Cochrane Canada, CA
Lorena vs Robinson (12)
Mexia at Teague (16)
(11) Waco Connally at China Spring
(12) Fairfield vs Kaufman
Dist. 8
Diboll vs Athens (25)
Huntington at Hardin (22)
Cleveland Tarkington vs East Chambers (12)
Coldspring-Oakhurst at Silsbee (PK)
(16) Shepherd vs Kountze
Madisonville vs Franklin (30)
Dist. 9
(10) Hamshire-Fannett vs Anahuac
(13) Hardin-Jefferson at Beaumont Msgr. Kelly
Orangefield at Kirbyville (19)
(10) West Orange-Stark vs Port Neches-Groves
Liberty vs West Columbia (23)
Dist. 10
Houston Kashmere at Houston Wheatley (3)
Houston Scarborough vs Open
(14) Houston Worthing vs Houston Sharpstown
(6) La Marque at Texas City
Dist. 11
(20) Caldwell vs Hearne
(1) Giddings vs Wimberley
(28) La Grange vs Columbus
Smithville at Fischer Canyon Lake (15)
Salado at West (19)
Dist. 12
Bellville vs Stafford (5)
Columbus at La Grange (28)
Brookshire Royal at Bellaire Episcopal (43)
Sweeny at Freeport Brazosport (2)
(43) Wharton vs Needville
Dist. 13
Llano at Bangs (4)
Wimberley at Giddings (1)
Hondo at Jourdanton (13)
(30) Lytle vs Natalia
(9) Geronimo Navarro at Luling
Dist. 14
Poteet at Robstown (21)
(1) Carrizo Springs vs Eagle Pass Winn
(6) Crystal City at Cotulla
Devine vs San Antonio Brackenridge (4)
(13) Pearsall vs San Antonio Memorial
Dist. 15
(15) Cuero at Gonzales
(2) Yoakum vs Hallettsville
(15) Ingleside at Beeville Jones
(18) Sinton at Rockport-Fulton
(13) Jourdanton vs Hondo
Dist. 16
(21) Corpus Christi West Oso vs Bishop
(5) Orange Grove at CC Tuloso-Midway
(19) Port Isabel vs Rio Grande City
(2) Progreso vs Hidalgo
Raymondville vs RGC La Grulla (4)
(6) Rio Hondo vs La Joya Juarez-Lincoln