Rabid Cougar
07-11-2014, 08:16 AM
Pool A:
Brady 2-1
Trinity Christian 2-1
Houston Episcopal 2-1
Lorena 0-3
Game 1:
Trinity Christian 42, Lorena 26
Houston Episcopal 35, Brady 32
Game 2:
Brady 40, Lorena 34
Trinity Christian 26, Houston Episcopal 14
Game 3:
Houston Episcopal 26, Lorena 18
Brady 40, Trinity Christian 34
Pool B:
Eastland 3-0
East Bernard 2-1
Fairfield 1-2
Sabine 0-3
Game 1:
Fairfield 37, Sabine 13
Eastland 33, East Bernard 32
Game 2:
East Bernard 34, Fairfield 17
Eastland 40, Sabine 20
Game 3:
Eastland 27, Fairfield 19
East Bernard 35, Sabine 12
Pool C:
Glen Rose 3-0
Melissa 2-1
Wimberley 1-2
Shepherd 0-3
Game 1:
Glen Rose 46, Melissa 38
Wimberley 21, Shepherd 14
Game 2:
Glen Rose 35, Shepherd 14
Melissa 40, Wimberley 31
Game 3:
Glen Rose 42, Wimberley 26
Melissa 31, Shepherd 6
Pool D:
Chapel Hill 3-0
Stafford 2-1
West 1-2
Navarro 0-3
Game 1:
Stafford 26, West 20
Chapel Hill 33, Navarro 20
Game 2:
West 48, Navarro 24
Chapel Hill 45, Stafford 32
Game 3:
Chapel Hill 33, West 27
Stafford 27, Navarro 13
Pool E:
Prestonwood 3-0
Waskom 2-1
Levelland 1-2
McGregor 0-3
Game 1:
Levelland 33, McGregor 22
Prestonwood 33, Waskom 6
Game 2:
Waskom 26, McGregor 13
Prestonwood 48, Levelland 28
Game 3:
Prestonwood 27, McGregor 7
Waskom 35, Levelland 21
Pool F:
Crockett 2-1
Argyle 2-1
Dunlin 1-2
Sealy 1-2
Game 1:
Crockett 26, Argyle 22
Dublin 27, Sealy 25
Game 2:
Argyle 34, Dublin 14
Sealy 20, Crockett 18
Game 3:
Argyle 20, Sealy 6
Crockett 40, Dublin 27
Pool G:
Palmer 2-1
Kinkaid 2-1
Burnet 2-1
Mexia 0-3
Game 1:
Palmer 25, Mexia 16
Kinkaid 26, Burnet 8
Game 2:
Burnet 41, Mexia 15
Palmer 32, Kinkaid 7
Game 3:
Kinkaid 34, Mexia 13
Burnet 41, Palmer 26
Pool H:
China Spring 3-0
Pilot Point 2-1
Goliad 1-2
Sonora 0-3
Game 1:
China Spring 34, Goliad 33
Pilot Point 54, Sonora 33
Game 2:
China Spring 33, Pilot Point 25
Goliad 49, Sonora 29
Game 3:
China Spring 42, Sonora 25
Pilot Point 34, Goliad 21
Pool I:
Canton 3-0
Brownwood 1-2
Rockdale 1-2
Marion 1-2
Game 1:
Rockdale 34, Marion 27
Canton 39, Brownwood 12
Game 2:
Caton 33, Rockdale 27
Marion 39, Brownwood 32
Game 3:
Brownwood 44, Rockdale 25
Canton 27, Marion 20
Pool J:
Big Spring 3-0
Princeton 2-1
Thorndale 1-2
La Villa 0-3
Game 1:
Big Spring 40, La Villa 7
Princeton 47, Thorndale 19
Game 2:
Big Spring 34, Princeton 13
Thorndale 43, La Villa 26
Game 3:
Big Spring 41, Thorndale 27
Princeton 41, La Villa 14
Pool K:
Kaufman 3-0
Kountze 2-1
Taylor 1-2
Pecos 0-3
Game 1:
Kaufman 41, Kountze 24
Taylor 31, Pecos 19
Game 2:
Kaufman 34, Pecos 30
Kountze 35, Taylor 34
Game 3:
Kaufman 36, Taylor 18
Kountze 40, Pecos 12
Pool L:
Gilmer 3-0
Sweetwater 2-1
Boerne 1-2
Cuero 0-3
Game 1:
Boerne 33, Cuero 24
Gilmer 36, Sweetwater 20
Game 2:
Gilmer 45, Boerne 34
Sweetwater 27, Cuero 20
Game 3:
Sweetwater 35, Boerne 33
Gilmer 33, Cuero 24
Pool M:
Celina 3-0
Rockport 2-1
Stephenville 1-2
Robinson 0-3
Game 1:
Celina 38, Robinson 14
Rockport 26, Stephenville 25
Game 2:
Stephenville 49, Robinson 48
Celina 41, Rockport 13
Game 3:
Rockport 38, Robinson 33
Celina 50, Stephenville 25
Pool N:
Dallas Eposcopal 3-0
Booker 2-1
Diboll 1-2
Fort Bend Christian 0-3
Game 1:
Dallas Eposcopal 51, Booker 34
Diboll 20, Fort Bend Christian 14
Game 2:
Booker 34, Diboll 12
Dallas Eposcopal 61, Fort Bend Christian 14
Game 3:
Booker 36, Fort Bend Christian 18
Dallas Eposcopal 41, Diboll 14
Pool O:
Graham 3-0
St. Pius X 2-1
La Grange 1-2
Prairiland 0-3
Game 1:
Graham 47, La Grange 19
St. Pius X 40, Prairiland 13
Game 2:
Graham 49, Prairiland 6
St. Pius X 42, La Grange 35
Game 3:
Graham 53, St. Pius X 6
La Grange 28, Prairiland 26
Pool P:
Navasota 3-0
Abilene Wylie 1-2
Quanah 1-2
Rice 1-2
Game 1:
Navasota 46, Quanah 19
Rice 26, Abilene Wylie 25
Game 2:
Navasota 48, Rice 7
Abilene Wylie 40, Quanah 22
Game 3:
Navasota 35, Abilene Wylie 25
Quanah 27, Rice 26
Brady 2-1
Trinity Christian 2-1
Houston Episcopal 2-1
Lorena 0-3
Game 1:
Trinity Christian 42, Lorena 26
Houston Episcopal 35, Brady 32
Game 2:
Brady 40, Lorena 34
Trinity Christian 26, Houston Episcopal 14
Game 3:
Houston Episcopal 26, Lorena 18
Brady 40, Trinity Christian 34
Pool B:
Eastland 3-0
East Bernard 2-1
Fairfield 1-2
Sabine 0-3
Game 1:
Fairfield 37, Sabine 13
Eastland 33, East Bernard 32
Game 2:
East Bernard 34, Fairfield 17
Eastland 40, Sabine 20
Game 3:
Eastland 27, Fairfield 19
East Bernard 35, Sabine 12
Pool C:
Glen Rose 3-0
Melissa 2-1
Wimberley 1-2
Shepherd 0-3
Game 1:
Glen Rose 46, Melissa 38
Wimberley 21, Shepherd 14
Game 2:
Glen Rose 35, Shepherd 14
Melissa 40, Wimberley 31
Game 3:
Glen Rose 42, Wimberley 26
Melissa 31, Shepherd 6
Pool D:
Chapel Hill 3-0
Stafford 2-1
West 1-2
Navarro 0-3
Game 1:
Stafford 26, West 20
Chapel Hill 33, Navarro 20
Game 2:
West 48, Navarro 24
Chapel Hill 45, Stafford 32
Game 3:
Chapel Hill 33, West 27
Stafford 27, Navarro 13
Pool E:
Prestonwood 3-0
Waskom 2-1
Levelland 1-2
McGregor 0-3
Game 1:
Levelland 33, McGregor 22
Prestonwood 33, Waskom 6
Game 2:
Waskom 26, McGregor 13
Prestonwood 48, Levelland 28
Game 3:
Prestonwood 27, McGregor 7
Waskom 35, Levelland 21
Pool F:
Crockett 2-1
Argyle 2-1
Dunlin 1-2
Sealy 1-2
Game 1:
Crockett 26, Argyle 22
Dublin 27, Sealy 25
Game 2:
Argyle 34, Dublin 14
Sealy 20, Crockett 18
Game 3:
Argyle 20, Sealy 6
Crockett 40, Dublin 27
Pool G:
Palmer 2-1
Kinkaid 2-1
Burnet 2-1
Mexia 0-3
Game 1:
Palmer 25, Mexia 16
Kinkaid 26, Burnet 8
Game 2:
Burnet 41, Mexia 15
Palmer 32, Kinkaid 7
Game 3:
Kinkaid 34, Mexia 13
Burnet 41, Palmer 26
Pool H:
China Spring 3-0
Pilot Point 2-1
Goliad 1-2
Sonora 0-3
Game 1:
China Spring 34, Goliad 33
Pilot Point 54, Sonora 33
Game 2:
China Spring 33, Pilot Point 25
Goliad 49, Sonora 29
Game 3:
China Spring 42, Sonora 25
Pilot Point 34, Goliad 21
Pool I:
Canton 3-0
Brownwood 1-2
Rockdale 1-2
Marion 1-2
Game 1:
Rockdale 34, Marion 27
Canton 39, Brownwood 12
Game 2:
Caton 33, Rockdale 27
Marion 39, Brownwood 32
Game 3:
Brownwood 44, Rockdale 25
Canton 27, Marion 20
Pool J:
Big Spring 3-0
Princeton 2-1
Thorndale 1-2
La Villa 0-3
Game 1:
Big Spring 40, La Villa 7
Princeton 47, Thorndale 19
Game 2:
Big Spring 34, Princeton 13
Thorndale 43, La Villa 26
Game 3:
Big Spring 41, Thorndale 27
Princeton 41, La Villa 14
Pool K:
Kaufman 3-0
Kountze 2-1
Taylor 1-2
Pecos 0-3
Game 1:
Kaufman 41, Kountze 24
Taylor 31, Pecos 19
Game 2:
Kaufman 34, Pecos 30
Kountze 35, Taylor 34
Game 3:
Kaufman 36, Taylor 18
Kountze 40, Pecos 12
Pool L:
Gilmer 3-0
Sweetwater 2-1
Boerne 1-2
Cuero 0-3
Game 1:
Boerne 33, Cuero 24
Gilmer 36, Sweetwater 20
Game 2:
Gilmer 45, Boerne 34
Sweetwater 27, Cuero 20
Game 3:
Sweetwater 35, Boerne 33
Gilmer 33, Cuero 24
Pool M:
Celina 3-0
Rockport 2-1
Stephenville 1-2
Robinson 0-3
Game 1:
Celina 38, Robinson 14
Rockport 26, Stephenville 25
Game 2:
Stephenville 49, Robinson 48
Celina 41, Rockport 13
Game 3:
Rockport 38, Robinson 33
Celina 50, Stephenville 25
Pool N:
Dallas Eposcopal 3-0
Booker 2-1
Diboll 1-2
Fort Bend Christian 0-3
Game 1:
Dallas Eposcopal 51, Booker 34
Diboll 20, Fort Bend Christian 14
Game 2:
Booker 34, Diboll 12
Dallas Eposcopal 61, Fort Bend Christian 14
Game 3:
Booker 36, Fort Bend Christian 18
Dallas Eposcopal 41, Diboll 14
Pool O:
Graham 3-0
St. Pius X 2-1
La Grange 1-2
Prairiland 0-3
Game 1:
Graham 47, La Grange 19
St. Pius X 40, Prairiland 13
Game 2:
Graham 49, Prairiland 6
St. Pius X 42, La Grange 35
Game 3:
Graham 53, St. Pius X 6
La Grange 28, Prairiland 26
Pool P:
Navasota 3-0
Abilene Wylie 1-2
Quanah 1-2
Rice 1-2
Game 1:
Navasota 46, Quanah 19
Rice 26, Abilene Wylie 25
Game 2:
Navasota 48, Rice 7
Abilene Wylie 40, Quanah 22
Game 3:
Navasota 35, Abilene Wylie 25
Quanah 27, Rice 26