SHSBulldog00
02-20-2013, 05:41 PM
Region 1
Abilene Wylie vs. Pampa @ Frenship HS (Wolfforth), 7:30 Friday
Seminole vs. Monahans @ Odessa College, 6:00 Friday
Liberty Hill vs. Burkburnett @ Burleson HS, 7:30 Friday
Kennedale vs. Gatesville @ West HS, 7:30 Friday
Fabens vs. Lubbock Estacado @ Kermit HS, 7:00 Friday
Perryton vs. Greenwood @ Dimmit HS, 7:00 Thursday
Stephenville vs. Graham @ Brock HS, 7:00 Thursday
Wichita Falls Hirschi vs. Alvarado @ Bridgeport HS, 7:00 Friday
Region 2
Princeton vs. Frisco Lone Star @ North HS (McKinney), 7:00 Thursday
Argyle vs. Dallas Wilmer-Hutchins @ Creekview HS (Carrollton) 7:00 Friday
Tyler Chapel Hill vs. Pleasant Grove @ Daingerfield HS, 7:00 Friday
Wills Point vs. Mabank @ Forney HS, 7:00 Friday
Dallas Madison vs. Carrollton Ranchview @ Lakeview Centennial HS (Garland), 7:30 Friday
Decatur vs. Dallas Roosevelt @ (Location TBA), 7:30 Friday
Brownsboro vs. Texarkana Liberty-Eylau @ Pine Tree HS (Longview), 7:00 Saturday
Paris vs. Kilgore @ Wills Point HS, 6:00 Friday
Region 3
Lufkin Hudson vs. Waco La Vega @ Madisonville HS, 7:30 Friday
Navasota vs. Mexia @ Leon HS (Jewett), 7:00 Friday
La Marque vs. West Orange-Stark @ East Chambers HS (Winnie), 7:00 Friday
Cleveland vs. Houston Washington @ Park HS (Kingwood), 7:00 Friday
Fairfield vs. Waco Connally @ Hubbard HS, 7:00 Friday
Robinson vs. Palestine @ Corsicana HS, 7:00 Friday
Houston Yates vs. Sour Lake Hardin Jefferson @ Atascosita HS (Humble), 7:00 Thursday
Silsbee vs. Houston Kashmere @ Lee College (Baytown), 7:30 Friday
Region 4
SA Sam Houston vs. Sealy @ Flatonia HS, 8:00 Friday
La Grange vs. Fredericksburg (TBA)
Hidalgo vs. Sinton @ Falfurrias HS, 7:00 Friday
Corpus Christi West Oso vs. La Feria @ A&M Kingsville, 7:00 Thursday
Boerne vs. Giddings @ Lockhart HS, 6:00 Friday
Brookshire Royal vs. Somerset @ Luling HS, 7:00 Friday
Kingsville King vs. Orange Grove @ Alice HS, 7:30 Friday
Hondo vs. Rio Grande City La Grulla @ Calallen HS (Corpus Christi), 7:00 Thursday
Abilene Wylie vs. Pampa @ Frenship HS (Wolfforth), 7:30 Friday
Seminole vs. Monahans @ Odessa College, 6:00 Friday
Liberty Hill vs. Burkburnett @ Burleson HS, 7:30 Friday
Kennedale vs. Gatesville @ West HS, 7:30 Friday
Fabens vs. Lubbock Estacado @ Kermit HS, 7:00 Friday
Perryton vs. Greenwood @ Dimmit HS, 7:00 Thursday
Stephenville vs. Graham @ Brock HS, 7:00 Thursday
Wichita Falls Hirschi vs. Alvarado @ Bridgeport HS, 7:00 Friday
Region 2
Princeton vs. Frisco Lone Star @ North HS (McKinney), 7:00 Thursday
Argyle vs. Dallas Wilmer-Hutchins @ Creekview HS (Carrollton) 7:00 Friday
Tyler Chapel Hill vs. Pleasant Grove @ Daingerfield HS, 7:00 Friday
Wills Point vs. Mabank @ Forney HS, 7:00 Friday
Dallas Madison vs. Carrollton Ranchview @ Lakeview Centennial HS (Garland), 7:30 Friday
Decatur vs. Dallas Roosevelt @ (Location TBA), 7:30 Friday
Brownsboro vs. Texarkana Liberty-Eylau @ Pine Tree HS (Longview), 7:00 Saturday
Paris vs. Kilgore @ Wills Point HS, 6:00 Friday
Region 3
Lufkin Hudson vs. Waco La Vega @ Madisonville HS, 7:30 Friday
Navasota vs. Mexia @ Leon HS (Jewett), 7:00 Friday
La Marque vs. West Orange-Stark @ East Chambers HS (Winnie), 7:00 Friday
Cleveland vs. Houston Washington @ Park HS (Kingwood), 7:00 Friday
Fairfield vs. Waco Connally @ Hubbard HS, 7:00 Friday
Robinson vs. Palestine @ Corsicana HS, 7:00 Friday
Houston Yates vs. Sour Lake Hardin Jefferson @ Atascosita HS (Humble), 7:00 Thursday
Silsbee vs. Houston Kashmere @ Lee College (Baytown), 7:30 Friday
Region 4
SA Sam Houston vs. Sealy @ Flatonia HS, 8:00 Friday
La Grange vs. Fredericksburg (TBA)
Hidalgo vs. Sinton @ Falfurrias HS, 7:00 Friday
Corpus Christi West Oso vs. La Feria @ A&M Kingsville, 7:00 Thursday
Boerne vs. Giddings @ Lockhart HS, 6:00 Friday
Brookshire Royal vs. Somerset @ Luling HS, 7:00 Friday
Kingsville King vs. Orange Grove @ Alice HS, 7:30 Friday
Hondo vs. Rio Grande City La Grulla @ Calallen HS (Corpus Christi), 7:00 Thursday