Yoe_09
11-10-2012, 10:41 PM
1. El Campo Vs. La Grange
2. Bellville Vs. Cuero
3. Devine Vs. Orange Grove
4. Wharton Vs. Yoakum
5. Boerne Vs. Somerset
6. Lytle Vs. Sinton
7. Port Isabel Vs. Lyford
Write-ins are always welcomed.
BI-DISTRICT SCHEDULE:
DIVISION I
REGION IV
El Campo (10-0) vs. LaGrange (8-2) Friday 7:30pm Memorial Stadium, Victoria
Boerne (6-4) vs. Somerset (8-2) Friday 7:30pm Bobcat Stadium, San Marcos
Carrizo Springs (4-6) vs. Ingleside (7-3) Friday 7:30pm Matador Stadium, Seguin
Kingsville (6-4) vs. Hidalgo (7-3) Friday 7:30pm Sams Stadium, Brownsville
DIVISION II
REGION IV
Bellville (7-3) vs. Cuero (5-5) Friday 7:30pm Dragon Stadium, Round Rock
Wimberley (7-3) vs. La Vernia (4-6) Friday 7:30pm Bear Stadium, La Vernia
Devine (9-1) vs. Orange Grove (9-1) Friday 7:30pm Mata Stadium, San Antonio
Raymondville (5-5) vs. La Feria (3-6) Friday 7:30pm Burnett Stadium, Raymondville
Wharton (7-3) vs. Yoakum (6-4) Saturday 7:00pm Memorial Stadium, Victoria
Geronimo Navarro (8-2) vs. Pleasanton (9-1) Friday 7:30pm South San Stadium, San Antonio
Lytle (5-5) vs. Sinton (8-2) Friday 7:30pm Pirate Stadium, Sinton
Port Isabel (7-3) vs. Lyford (5-5) Friday 7:30pm Morrow Stadium, San Benito
2. Bellville Vs. Cuero
3. Devine Vs. Orange Grove
4. Wharton Vs. Yoakum
5. Boerne Vs. Somerset
6. Lytle Vs. Sinton
7. Port Isabel Vs. Lyford
Write-ins are always welcomed.
BI-DISTRICT SCHEDULE:
DIVISION I
REGION IV
El Campo (10-0) vs. LaGrange (8-2) Friday 7:30pm Memorial Stadium, Victoria
Boerne (6-4) vs. Somerset (8-2) Friday 7:30pm Bobcat Stadium, San Marcos
Carrizo Springs (4-6) vs. Ingleside (7-3) Friday 7:30pm Matador Stadium, Seguin
Kingsville (6-4) vs. Hidalgo (7-3) Friday 7:30pm Sams Stadium, Brownsville
DIVISION II
REGION IV
Bellville (7-3) vs. Cuero (5-5) Friday 7:30pm Dragon Stadium, Round Rock
Wimberley (7-3) vs. La Vernia (4-6) Friday 7:30pm Bear Stadium, La Vernia
Devine (9-1) vs. Orange Grove (9-1) Friday 7:30pm Mata Stadium, San Antonio
Raymondville (5-5) vs. La Feria (3-6) Friday 7:30pm Burnett Stadium, Raymondville
Wharton (7-3) vs. Yoakum (6-4) Saturday 7:00pm Memorial Stadium, Victoria
Geronimo Navarro (8-2) vs. Pleasanton (9-1) Friday 7:30pm South San Stadium, San Antonio
Lytle (5-5) vs. Sinton (8-2) Friday 7:30pm Pirate Stadium, Sinton
Port Isabel (7-3) vs. Lyford (5-5) Friday 7:30pm Morrow Stadium, San Benito