Matthew328
07-11-2012, 03:48 PM
Pool A
Predicted Order of Finish 1) Stephenville 2) Cameron Yoe 3) Princeton 4) Somerset
Pool B
Predicted Order of Finish 1) Gatesville 2) Houston Worthing 3) Dallas Episcopal 4) Childress
Pool C
Predicted Order of Finish 1) Brownwood 2) Frisco Lone Star 3) Lago Vista 4) Palacios
Pool D
Predicted Order of Finish 1) Fort Worth All Saints 2) Rockdale 3) Ballinger 4) Liberty
Pool E
Predicted Order of Finish 1) Carthage 2) Houston St. Pius X 3) Pecos 4) Crandall
Pool F
Predicted Order of Finish 1) Graham 2) Houston Westbury Christian 3) Tyler Grace Community 4) Fairfield
Pool G
Predicted Order of Finish 1) Abilene Wylie 2) East Bernard 3) Glen Rose 4) Quanah
Pool H
Predicted Order of Finish 1) La Marque 2) Lexington 3) Melissa 4) Iraan
Pool I
Predicted Order of Finish 1) West Orange-Stark 2) Aubrey 3) Alpine 4) Burnet
Pool J
Predicted Order of Finish 1) Celina 2) Eastland 3) Fort Stockton 4) Edna
Pool K
Predicted Order of Finish 1) Rice Consolidated 2) Kaufman 3) Booker 4) Nevada Community
Pool L
Predicted Order of Finish 1) Springtown 2) Lorena 3) Port Isabel 4) Beckville
Pool M
Predicted Order of Finish 1) Boerne 2) Midland Greenwood 3) Canton 4) Little River Academy
Pool N
Predicted Order of Finish 1) Bullard 2) Crane 3) Marion 4) Clifton
Pool O
Predicted Order of Finish 1) Navasota 2) Comanche 3) La Villa 4) Muenster
Pool P
Predicted Order of Finish 1) Wimberley 2) Merkel 3) McGregor 4) Diboll
Bracket Play Picks (champ bracket)
1st Rd
Stephenville vs. Aubrey
Stephenville
Gatesville vs. Eastland
Gatesville
Brownwood vs. Kaufman
Brownwood
Fort Worth All Saints vs. Lorena
Fort Worth All Saints
Carthage vs. Midland Greenwood
Carthage
Abilene Wylie vs. Comanche
Comanche
LaMarque vs. Merkel
LaMarque
West Orange-Stark vs. Cameron Yoe
Cameron Yoe
Celina vs. Houston Worthing
Celina
Rice Consolidated vs. Frisco Lone Star
Rice Consolidated
Springtown vs. Rockdale
Springtown
Boerne vs. Houston St. Pius X
Houston St. Pius X
Bullard vs. Houston Westbury Christian
Bullard
Navasota vs. East Bernard
Navasota
Wimberley vs. Lexington
Lexington
2nd Round
Stephenville vs. Gatesville
Stephenville
Brownwood vs. Fort Worth All Saints
Fort Worth All Saints
Carthage vs. Graham
Graham
Comanche vs. La Marque
LaMarque
Cameron Yoe vs. Celina
Celina
Rice Consolidated vs. Springtown
Rice Consolidated
Houston St Pius X vs. Bullard
Houston St. Pus X
Navasota vs. Lexington
Navasota
Quarter-Finals
Stephenville vs. Fort Worth All Saints
Stephenville
Graham vs. LaMarque
LaMarque
Celina vs. Rice Consolidated
Celina
Houston St. Pius X vs. Navasota
Navasota
Semi-Finals
Stephenville vs. LaMarque
Stephenville
Celina vs. Navasota
Celina
Finals
Stephenville vs. Celina
Stephenville
Predicted Order of Finish 1) Stephenville 2) Cameron Yoe 3) Princeton 4) Somerset
Pool B
Predicted Order of Finish 1) Gatesville 2) Houston Worthing 3) Dallas Episcopal 4) Childress
Pool C
Predicted Order of Finish 1) Brownwood 2) Frisco Lone Star 3) Lago Vista 4) Palacios
Pool D
Predicted Order of Finish 1) Fort Worth All Saints 2) Rockdale 3) Ballinger 4) Liberty
Pool E
Predicted Order of Finish 1) Carthage 2) Houston St. Pius X 3) Pecos 4) Crandall
Pool F
Predicted Order of Finish 1) Graham 2) Houston Westbury Christian 3) Tyler Grace Community 4) Fairfield
Pool G
Predicted Order of Finish 1) Abilene Wylie 2) East Bernard 3) Glen Rose 4) Quanah
Pool H
Predicted Order of Finish 1) La Marque 2) Lexington 3) Melissa 4) Iraan
Pool I
Predicted Order of Finish 1) West Orange-Stark 2) Aubrey 3) Alpine 4) Burnet
Pool J
Predicted Order of Finish 1) Celina 2) Eastland 3) Fort Stockton 4) Edna
Pool K
Predicted Order of Finish 1) Rice Consolidated 2) Kaufman 3) Booker 4) Nevada Community
Pool L
Predicted Order of Finish 1) Springtown 2) Lorena 3) Port Isabel 4) Beckville
Pool M
Predicted Order of Finish 1) Boerne 2) Midland Greenwood 3) Canton 4) Little River Academy
Pool N
Predicted Order of Finish 1) Bullard 2) Crane 3) Marion 4) Clifton
Pool O
Predicted Order of Finish 1) Navasota 2) Comanche 3) La Villa 4) Muenster
Pool P
Predicted Order of Finish 1) Wimberley 2) Merkel 3) McGregor 4) Diboll
Bracket Play Picks (champ bracket)
1st Rd
Stephenville vs. Aubrey
Stephenville
Gatesville vs. Eastland
Gatesville
Brownwood vs. Kaufman
Brownwood
Fort Worth All Saints vs. Lorena
Fort Worth All Saints
Carthage vs. Midland Greenwood
Carthage
Abilene Wylie vs. Comanche
Comanche
LaMarque vs. Merkel
LaMarque
West Orange-Stark vs. Cameron Yoe
Cameron Yoe
Celina vs. Houston Worthing
Celina
Rice Consolidated vs. Frisco Lone Star
Rice Consolidated
Springtown vs. Rockdale
Springtown
Boerne vs. Houston St. Pius X
Houston St. Pius X
Bullard vs. Houston Westbury Christian
Bullard
Navasota vs. East Bernard
Navasota
Wimberley vs. Lexington
Lexington
2nd Round
Stephenville vs. Gatesville
Stephenville
Brownwood vs. Fort Worth All Saints
Fort Worth All Saints
Carthage vs. Graham
Graham
Comanche vs. La Marque
LaMarque
Cameron Yoe vs. Celina
Celina
Rice Consolidated vs. Springtown
Rice Consolidated
Houston St Pius X vs. Bullard
Houston St. Pus X
Navasota vs. Lexington
Navasota
Quarter-Finals
Stephenville vs. Fort Worth All Saints
Stephenville
Graham vs. LaMarque
LaMarque
Celina vs. Rice Consolidated
Celina
Houston St. Pius X vs. Navasota
Navasota
Semi-Finals
Stephenville vs. LaMarque
Stephenville
Celina vs. Navasota
Celina
Finals
Stephenville vs. Celina
Stephenville