SHSBulldog00
04-12-2012, 05:04 PM
This is a long process but I will try to get all four regions updated before Friday's games
Region 1
District 1
Pampa 2-0
Borger 1-1
Perryton 1-1
Dalhart 2-4
District 2
Lamesa 2-0
Cooper 1-0
Shallowater 1-0
Brownfield 0-1
Levelland 0-1
Estacado 2-4
District 3
Pecos 4-1
Presidio 5-3
Clint 5-3
Mountain View 4-4
Fabens 1-3
Anthony 0-5
District 4
Andrews 1-0
Monahans 1-0
Fort Stockton 1-1
Greenwood 0-2
Seminole 0-0
District 5
Big Spring 1-0
Snyder 0-0
Wylie 0-0
Brownwood 0-0
Sweetwater 0-1
District 6
Iowa Park 1-0
Burkburnett 0-0
Bowie 0-0
Vernon 0-0
Hirschi 0-0
Graham 0-1
District 7
Centennial 7-0
Mineral Wells 1-1
Castleberry 2-3
Bridgeport 0-2
Lake Worth 0-2
Decatur 0-2
District 8
West 8-0
Kennedale 0-1
Alvarado 0-1
Glen Rose 1-2
Hillsboro 0-2
Venus 0-3
Region I Schedule
04/13
After JV Lake Worth @ Centennial
After JV Bridgeport @ Mineral Wells
1:00 PM McCamey @ Seminole
3:00 PM Presidio @ Fabens
4:00 PM Pecos @ Anthony
Mountain View @ Clint
5:00 PM Iowa Park @ Burkburnett (DH)
5:30 PM Castleberry @ Decatur (DH)
6:30 PM Abilene Wylie @ Big Spring
7:00 PM Iowa Park @ Burkburnett (DH)
Vernon @ Graham
Castleberry @ Decatur (DH)
West @ Alvarado
04/14
12:00 PM Perryton @ Dalhart
1:00 PM Lubbock Cooper @ Lamesa
Shallowater @ Lubbock Estacado
Brownfield @ Levelland
Andrews @ Monahans
Fort Stockton @ Greenwood
McCamey @ Seminole
2:00 PM Borger @ Pampa
04/17
After JV Mineral Wells @ Centennial
After JV Decatur @ Bridgeport
4:00 PM Presidio @ Van Horn
Ysleta @ Clint
Mountain View @ Loretto
Gadsden (Anthony, NM) @ Anthony
4:30 PM Pampa @ Perryton
Borger @ Dalhart
5:00 PM Lubbock Estacado @ Levelland
5:30 PM Monahans @ Fort Stockton
Greenwood @ Seminole
6:00 PM Andrews @ Odessa Permian
Hillsboro @ Venus
6:30 PM Lamesa @ Brownfield
Shallowater @ Lubbock Cooper
Pecos @ McCamey
Wylie HS @ Brownwood
Austin Bowie @ Iowa Park
Vernon @ Wichita Falls Hirschi
7:00 PM Snyder @ Sweetwater
Graham @ Burkburnett
Kennedale @ West
04/20
After JV Centennial @ Decatur
After JV Bridgeport @ Castleberry
4:00 PM Fabens @ Mountain View
4:30 PM Dalhart @ Pampa
Perryton @ Borger
5:00 PM Clint @ Pecos
Anthony @ Presidio
Clint @ Pecos
5:30 PM Andrews @ Fort Stockton
Seminole @ Monahans
6:30 PM Snyder @ Wolfforth Frenship
7:00 PM Pampa @ Caprock Details: Canyon
Iowa Park @ Vernon
Burkburnett @ Austin Bowie
Wichita Falls Hirschi @ Graham
Lake Worth @ Mineral Wells
04/21
10:00 AM First Assembly (Seagoville) @ Lamesa
1:00 PM First Assembly (Seagoville) @ Lamesa
Lubbock Cooper @ Lubbock Estacado
Brownfield @ Shallowater
Early @ West
04/23
6:30 PM Bangs @ Brownwood
04/24
6:00 PM Presidio @ Marfa
04/27
7:00 PM Burkburnett @ Celina
Region 1
District 1
Pampa 2-0
Borger 1-1
Perryton 1-1
Dalhart 2-4
District 2
Lamesa 2-0
Cooper 1-0
Shallowater 1-0
Brownfield 0-1
Levelland 0-1
Estacado 2-4
District 3
Pecos 4-1
Presidio 5-3
Clint 5-3
Mountain View 4-4
Fabens 1-3
Anthony 0-5
District 4
Andrews 1-0
Monahans 1-0
Fort Stockton 1-1
Greenwood 0-2
Seminole 0-0
District 5
Big Spring 1-0
Snyder 0-0
Wylie 0-0
Brownwood 0-0
Sweetwater 0-1
District 6
Iowa Park 1-0
Burkburnett 0-0
Bowie 0-0
Vernon 0-0
Hirschi 0-0
Graham 0-1
District 7
Centennial 7-0
Mineral Wells 1-1
Castleberry 2-3
Bridgeport 0-2
Lake Worth 0-2
Decatur 0-2
District 8
West 8-0
Kennedale 0-1
Alvarado 0-1
Glen Rose 1-2
Hillsboro 0-2
Venus 0-3
Region I Schedule
04/13
After JV Lake Worth @ Centennial
After JV Bridgeport @ Mineral Wells
1:00 PM McCamey @ Seminole
3:00 PM Presidio @ Fabens
4:00 PM Pecos @ Anthony
Mountain View @ Clint
5:00 PM Iowa Park @ Burkburnett (DH)
5:30 PM Castleberry @ Decatur (DH)
6:30 PM Abilene Wylie @ Big Spring
7:00 PM Iowa Park @ Burkburnett (DH)
Vernon @ Graham
Castleberry @ Decatur (DH)
West @ Alvarado
04/14
12:00 PM Perryton @ Dalhart
1:00 PM Lubbock Cooper @ Lamesa
Shallowater @ Lubbock Estacado
Brownfield @ Levelland
Andrews @ Monahans
Fort Stockton @ Greenwood
McCamey @ Seminole
2:00 PM Borger @ Pampa
04/17
After JV Mineral Wells @ Centennial
After JV Decatur @ Bridgeport
4:00 PM Presidio @ Van Horn
Ysleta @ Clint
Mountain View @ Loretto
Gadsden (Anthony, NM) @ Anthony
4:30 PM Pampa @ Perryton
Borger @ Dalhart
5:00 PM Lubbock Estacado @ Levelland
5:30 PM Monahans @ Fort Stockton
Greenwood @ Seminole
6:00 PM Andrews @ Odessa Permian
Hillsboro @ Venus
6:30 PM Lamesa @ Brownfield
Shallowater @ Lubbock Cooper
Pecos @ McCamey
Wylie HS @ Brownwood
Austin Bowie @ Iowa Park
Vernon @ Wichita Falls Hirschi
7:00 PM Snyder @ Sweetwater
Graham @ Burkburnett
Kennedale @ West
04/20
After JV Centennial @ Decatur
After JV Bridgeport @ Castleberry
4:00 PM Fabens @ Mountain View
4:30 PM Dalhart @ Pampa
Perryton @ Borger
5:00 PM Clint @ Pecos
Anthony @ Presidio
Clint @ Pecos
5:30 PM Andrews @ Fort Stockton
Seminole @ Monahans
6:30 PM Snyder @ Wolfforth Frenship
7:00 PM Pampa @ Caprock Details: Canyon
Iowa Park @ Vernon
Burkburnett @ Austin Bowie
Wichita Falls Hirschi @ Graham
Lake Worth @ Mineral Wells
04/21
10:00 AM First Assembly (Seagoville) @ Lamesa
1:00 PM First Assembly (Seagoville) @ Lamesa
Lubbock Cooper @ Lubbock Estacado
Brownfield @ Shallowater
Early @ West
04/23
6:30 PM Bangs @ Brownwood
04/24
6:00 PM Presidio @ Marfa
04/27
7:00 PM Burkburnett @ Celina