BwdLions
11-10-2010, 11:08 AM
3A DIVISION II PLAYOFF PAIRINGS
REGION I
(6-4) Borger (11) vs. Shallowater (6-4)
(7-3) Pecos vs. (13) Seminole (4-6)
(10-0) Brownwood (38) vs. Iowa Park (8-2)
(8-2) Bridgeport (21) vs. West (3-7)
(8-2) Lub. Estacado (4) vs. Dalhart (9-1)
(10-0) Monahans (NL) vs. Clint (7-3)
(8-2) Graham vs. (14) Snyder (8-2)
(8-2) Kennedale (21) vs. Decatur (6-4)
REGION II
(10-0) Argyle (47) vs. Anna (6-4)
(7-3) Prosper (38) vs. Ranchview (6-4)
(7-3) Crandall vs. (14) Van (7-3)
(9-1) Liberty-Eylau vs. (10) Gilmer (7-3)
(8-2) Van Alstyne vs. (7) Gainesville (6-4)
(9-1) Ds. Madison (45) vs. Princeton (4-6)
(8-2) Canton (21) vs. Ferris (6-4)
(8-2) Carthage (25) vs. Pleasant Grove(6-4)
REGION III
(8-2) Athens (28) vs. Diboll (5-5)
(9-1) Lorena (7) vs. Mexia (7-3)
(7-2) W.O. - Stark (NL) vs. Liberty (5-5)
(6-4) Giddings (1) vs. Brook Royal (7-3)
(10-0) Kirbyville (42) vs. Brownsboro (6-4)
(9-1) Fairfield vs. (PK) Waco La Vega (6-4)
(9-1) Coldspring (14) vs. Bridge City (7-3)
(5-5) Rockdale vs. (7) Columbus (7-3)
REGION IV
(8-2) Liberty Hill (3) vs. Navarro (8-2)
(7-3) Hondo vs. (11) Sam Houston (8-2)
(6-4) Needville vs. (7) Mathis (8-2)
(9-1) Raymondville (21) vs. Rio Hondo (5-5)
(10-0) Wimberley (24) vs. Llano (6-4)
(8-2) Cuero (17) vs. Devine (8-2)
(6-3) Sweeny (7) vs. Ingleside (7-3)
(7-3) Robstown (21) vs. Port Isabel* (6-4)
REGION I
(6-4) Borger (11) vs. Shallowater (6-4)
(7-3) Pecos vs. (13) Seminole (4-6)
(10-0) Brownwood (38) vs. Iowa Park (8-2)
(8-2) Bridgeport (21) vs. West (3-7)
(8-2) Lub. Estacado (4) vs. Dalhart (9-1)
(10-0) Monahans (NL) vs. Clint (7-3)
(8-2) Graham vs. (14) Snyder (8-2)
(8-2) Kennedale (21) vs. Decatur (6-4)
REGION II
(10-0) Argyle (47) vs. Anna (6-4)
(7-3) Prosper (38) vs. Ranchview (6-4)
(7-3) Crandall vs. (14) Van (7-3)
(9-1) Liberty-Eylau vs. (10) Gilmer (7-3)
(8-2) Van Alstyne vs. (7) Gainesville (6-4)
(9-1) Ds. Madison (45) vs. Princeton (4-6)
(8-2) Canton (21) vs. Ferris (6-4)
(8-2) Carthage (25) vs. Pleasant Grove(6-4)
REGION III
(8-2) Athens (28) vs. Diboll (5-5)
(9-1) Lorena (7) vs. Mexia (7-3)
(7-2) W.O. - Stark (NL) vs. Liberty (5-5)
(6-4) Giddings (1) vs. Brook Royal (7-3)
(10-0) Kirbyville (42) vs. Brownsboro (6-4)
(9-1) Fairfield vs. (PK) Waco La Vega (6-4)
(9-1) Coldspring (14) vs. Bridge City (7-3)
(5-5) Rockdale vs. (7) Columbus (7-3)
REGION IV
(8-2) Liberty Hill (3) vs. Navarro (8-2)
(7-3) Hondo vs. (11) Sam Houston (8-2)
(6-4) Needville vs. (7) Mathis (8-2)
(9-1) Raymondville (21) vs. Rio Hondo (5-5)
(10-0) Wimberley (24) vs. Llano (6-4)
(8-2) Cuero (17) vs. Devine (8-2)
(6-3) Sweeny (7) vs. Ingleside (7-3)
(7-3) Robstown (21) vs. Port Isabel* (6-4)