BHBrave08
03-22-2010, 03:14 PM
Here is the link.
http://www.beaumontenterprise.com/news/local/fmr_barbers_hill_coach_price_applies_for_h-f_post.html
E. Lee Atkins II, Franklin County (Tenn.)
Kevin Auten, Conroe ISD
Eddie Baca, Cleburne ISD
Kevin Barbay, University of North Texas
Bruce Barberi, Bennington School System (Neb.)
William Barnes, Mathis ISD
Nathan Barrier, Groesbeck ISD
William Beisel, Alief ISD
Daniel Borin, Friendswood ISD
Shawn Brown, Jasper ISD
Larry Calhoun, Garland ISD
Daniel Carroll, La Fourche Parish Schools (La.)
Ray Cauthern, Jr., East Chambers ISD
Larry Cook, Somerville ISD
Lonnie Cook, formerly of the Taos Municipal School District, NM
William Cook II, Burnet ISD
Timothy A. Cox, Corpus Christi ISD
Scott Cummings, Killeen ISD
Don Davis, Laredo ISD
David Deaton, Monroe Catholic Schools (Alaska)
Dennis Diviney, North Slope Borough School District (Alaska)
Nick J. Evans, Ashwon Public Schools (Ark.)
Ron Frick, Pasadena ISD
Ryan George, Hutto ISD
James Gower, Sul Ross State University
James Gray, Houston ISD
Alexander Guerra, Pittsburg ISD
Mark Guess, West Oso ISD
Meredith Hamilton, Dallas ISD
Kevin Hayes, Athens iSD
Brian Herman, Liberty Hill ISD
Robert Hinkel, Casa Grande Union School District (Okla.)
Darly Hobbs, Alternative Education Program (Calif.)
Gregory Hodge, Perryton ISD
Stan Howard, Katy ISD
Allen Huddleston, West Hardin ISD
Tohn Hughes, Katy ISD
Tony Johnson, Grand Prairie ISD
Luther Justus, Palm Beach County Schools (Fla.)
Jerry Kantor, McKinney ISD
Ben Knapczyk, Goffstown School District (N.H.)
Brian Kozma, Fort Worth ISD
Chuck Langston, Trinity ISD
Mike Lawrence, Fort Worth ISD
Darrell Lewis, Quinlan ISD
Donald Lindsey, Retired
Wayne Mahaffey, Hamshire-Fannett ISD
Danny Malone, Fillmore Central Schools (Neb.)
James Manley, formerly of Washington County (Ala.) School District
Chris Mann
Ted Maple, Pearsall ISD
Phillip Mattingly, Port Arthur ISD
Cody McGuire, Tomball ISD
Van McWreath, Pymatuning Valley Schools (Ohio)
Phil Nash, Ritenour School District (Mo.)
Kurt Nichols, Trinity ISD
Bradley Oden, Tomball
Dusty Ortiz, Conroe ISD
Brandon Owen, Nacona ISD
Michael Pagliaro, Michael Wickenburg Schools (Ariz.)
Rob Powell, WorldFitnessChampion.net
Don Price, formerly of Barbers Hill ISD
Jack Roddy, Corpus Christi ISD
Abel Rodriguez, Houston ISD
Jeff Rogers, Navasota ISD
James Rollers, Southwest Christian High School, Fort Worth
Leon Savage, Rehabilition Trainer for Dynamic Sports Training
Beau Shahan, Baird ISD
Lance Smith, Cy-Fair ISD
Randy Smith, Corsicana ISD
Ken Stanley, Humble ISD
Rock Stanley, Garland ISD
Michael Stewart, Kountze ISD
Anthony Swartz, Huffman ISD
Beau Thompson, Palmer ISD
Billy Tilton, Hamshire-Fannett ISD
Chris Towery, Louisiana teacher
Curtis Viola, Port Arthur ISD
Jeff Walker, Bellaire ISD
Kenneth Wallace, Pecos ISD
Dave Westfall, West Hardin ISD
Ian White, Tenaha iSD
Jeffrey Whitehall, Houston iSD
Roger Williams, formerly of Milby High School
Henry Willis, Jr, Dallas ISD
Ryan Wood, Pennsville School District (N.J.)
George Young, Spring ISD
http://www.beaumontenterprise.com/news/local/fmr_barbers_hill_coach_price_applies_for_h-f_post.html
E. Lee Atkins II, Franklin County (Tenn.)
Kevin Auten, Conroe ISD
Eddie Baca, Cleburne ISD
Kevin Barbay, University of North Texas
Bruce Barberi, Bennington School System (Neb.)
William Barnes, Mathis ISD
Nathan Barrier, Groesbeck ISD
William Beisel, Alief ISD
Daniel Borin, Friendswood ISD
Shawn Brown, Jasper ISD
Larry Calhoun, Garland ISD
Daniel Carroll, La Fourche Parish Schools (La.)
Ray Cauthern, Jr., East Chambers ISD
Larry Cook, Somerville ISD
Lonnie Cook, formerly of the Taos Municipal School District, NM
William Cook II, Burnet ISD
Timothy A. Cox, Corpus Christi ISD
Scott Cummings, Killeen ISD
Don Davis, Laredo ISD
David Deaton, Monroe Catholic Schools (Alaska)
Dennis Diviney, North Slope Borough School District (Alaska)
Nick J. Evans, Ashwon Public Schools (Ark.)
Ron Frick, Pasadena ISD
Ryan George, Hutto ISD
James Gower, Sul Ross State University
James Gray, Houston ISD
Alexander Guerra, Pittsburg ISD
Mark Guess, West Oso ISD
Meredith Hamilton, Dallas ISD
Kevin Hayes, Athens iSD
Brian Herman, Liberty Hill ISD
Robert Hinkel, Casa Grande Union School District (Okla.)
Darly Hobbs, Alternative Education Program (Calif.)
Gregory Hodge, Perryton ISD
Stan Howard, Katy ISD
Allen Huddleston, West Hardin ISD
Tohn Hughes, Katy ISD
Tony Johnson, Grand Prairie ISD
Luther Justus, Palm Beach County Schools (Fla.)
Jerry Kantor, McKinney ISD
Ben Knapczyk, Goffstown School District (N.H.)
Brian Kozma, Fort Worth ISD
Chuck Langston, Trinity ISD
Mike Lawrence, Fort Worth ISD
Darrell Lewis, Quinlan ISD
Donald Lindsey, Retired
Wayne Mahaffey, Hamshire-Fannett ISD
Danny Malone, Fillmore Central Schools (Neb.)
James Manley, formerly of Washington County (Ala.) School District
Chris Mann
Ted Maple, Pearsall ISD
Phillip Mattingly, Port Arthur ISD
Cody McGuire, Tomball ISD
Van McWreath, Pymatuning Valley Schools (Ohio)
Phil Nash, Ritenour School District (Mo.)
Kurt Nichols, Trinity ISD
Bradley Oden, Tomball
Dusty Ortiz, Conroe ISD
Brandon Owen, Nacona ISD
Michael Pagliaro, Michael Wickenburg Schools (Ariz.)
Rob Powell, WorldFitnessChampion.net
Don Price, formerly of Barbers Hill ISD
Jack Roddy, Corpus Christi ISD
Abel Rodriguez, Houston ISD
Jeff Rogers, Navasota ISD
James Rollers, Southwest Christian High School, Fort Worth
Leon Savage, Rehabilition Trainer for Dynamic Sports Training
Beau Shahan, Baird ISD
Lance Smith, Cy-Fair ISD
Randy Smith, Corsicana ISD
Ken Stanley, Humble ISD
Rock Stanley, Garland ISD
Michael Stewart, Kountze ISD
Anthony Swartz, Huffman ISD
Beau Thompson, Palmer ISD
Billy Tilton, Hamshire-Fannett ISD
Chris Towery, Louisiana teacher
Curtis Viola, Port Arthur ISD
Jeff Walker, Bellaire ISD
Kenneth Wallace, Pecos ISD
Dave Westfall, West Hardin ISD
Ian White, Tenaha iSD
Jeffrey Whitehall, Houston iSD
Roger Williams, formerly of Milby High School
Henry Willis, Jr, Dallas ISD
Ryan Wood, Pennsville School District (N.J.)
George Young, Spring ISD